Tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır? ✅

Haz 28, 2020 Tiktok
TikTok onaylı hesap nasıl alınır?

Dünyada nüfusuna oranla en fazla kullanıcı sayısına Türkiye’de ulaşan Tiktok fenomenleri son aylarda hesaplarına mavi tik almanın yollarını arıyor. Tiktok mavi tik almak için neler yapılabilir gibi soruları arama motoru Google üzerinden araştıran Tiktok kullanıcıları en fazla “tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır”, “tiktok onaylanmış hesap başvurusu”, “tik tok onaylanmış hesap nedir” gibi sorulara yanıt arıyor.

Milyonlarca kullanıcısı olan Tiktok’ta hesapların onaylanması için ödeme yapılması gerekiyor mu? Ajanlarla çalışarak tiktok profillerinin onaylanması aslında mümkün. Tiktok’ta da diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi belli başlı kıstasların yerine getirilmesi sonrasında hesap onaylanıyor ve mavi tik veriliyor. sizlere bu yazımızda Tiktok uygulaması ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri olan “Tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır?” sorusuna yanıt arayacağız.

Tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır?

İçindekiler

Tiktok indir ve kullanmaya başla

Tiktok Çinliler tarafından geliştirilmiş ve dünya pazarında en hızlı yayılmış sosyal medya platformudur. Hazır seslere görüntü ile eşlik edilerek oluşturulan videoların paylaşıldığı ve herkesi fenomen yapma amacına yönelik bir uygulama olan Tiktok indirmek için Android telefonlarda Google Playstore üzerinden, Apple Iphone telefonlarda da App Store üzerinden indirilebilir. Uygulamanın kapsamlı kullanımı mobil üzerinden olduğundan, web üzerinden sınırlı bir kullanım mevcuttur. Tiktok indirmek ve kendinizi sosyal medya fenomeni yapmak için hemen uygulamayı indirin.

Tiktok hesap açma işleminin ardından Tiktok giriş yaparak binlerce şablon sesi videonuzla özgün bir hale getirebilirsiniz. Tiktok giriş sayfası web üzerinde de olmasına rağmen buradan detaylı işlemler yapılamıyor. Sadece videoların izlenmesi ve birkaç özelliği buradan kullanabiliyorsunuz. Tiktok videoları son yıllarda Türkiye’de çok daha popüler bir hale geldi.

Tiktok CEO’sunun da Türkiye’ye ayrı bir önem verdiği geçtiğimiz yıl medyaya da yansımıştı. Daha çok ergen olarak nitelenen yaş grubu tarafından yoğun olarak kullanılan tiktok videoları, Youtube ya da Dailimotion gibi video paylaşım siteleri için oluşturulanlardan biraz daha farklı. Bu yönüyle tiktok şarkıları kullanıcılar tarafından da oluşturulabilir hale getirildikten sonra Türkiye’de Yeşilçam filmlerinden en bilinen sesler de tiktok videoları arasına girmiştir.

Tiktok izlemek mümkün mü?

Bilgisayar ya da tabletleriniz üzerinden tiktok izlemek isteyenler buradan fenomen videolarına ulaşabiliyor ve profillerde paylaşılanlarla trend videoları görebiliyor. Tiktok fenomenleri, Youtube ya da Instagram fenomenleri kadar rağbet görmese de, uygulamayı yoğun kullanan kullanıcılar arasında popüler kişiler olarak takip ediliyor.

Uygulamanın küçük yaştaki çocuklar tarafından da kullanılmasında sakınca olmasa da tiktok ifşa videolarının yaygın olmasından dolayı, ailelerin bu platforma mesafeli olduğunu da belirtelim. Tiktok müzikleri ile efsaneleşen isimler belli bir seviyeye geldikten sonra hesaplarının onaylanmasını talep ediyorlar.

Tiktok Mavi Tik Rozeti Nasıl Alınır?

Tiktok mavi tik alma yöntemlerini ve şartlarını arayan fenomenlerin bazılarının yetkililer tarafından direkt hesap onaylarının gerçekleşmesine rağmen, bazılarının hala tiktok mavi tik alamaması dikkat çekiyor. Tiktok hilesi ile hesaplarını onaylı gibi gösteren tiktok emojilerini kullananların genellikle çok az sayıda takipçisi olan tiktok kullanıcıları olduğu görülürken, milyonu bulan takipçi sayıusına ulaşanların hesap onayları için daha ciddi çalışmalar yaptığı görülüyor. Tiktok mavi tik için gerekli olan koşulları sizler için araştırdık. İşte Tiktok mavi tik almak için yapılması gerekenler.

Bir hesabın TikTok’ta doğrulanıp doğrulanmadığı nasıl anlaşılır?

TikTok, tüm haritadaki insanların eğlenceli kısa videolar oluşturması, paylaşması ve izlemesi için bir topluluktur. İster en sevdiğiniz şarkıcıyı, markayı, ünlüyü, ister profesyonel spor takımını TikTok’ta takip ediyor olun, kulplarının yanında mavi bir onay işaretinin görüntülendiğini fark etmiş olabilirsiniz. Tik Tok , kullanıcıların takip etmeyi seçtikleri hesaplar hakkında bilinçli seçimler yapmasına yardımcı olmak için doğrulanmış rozetler sunar. Kullanıcılarımız hayatın her kesiminden geliyor ve doğrulanmış rozet , sahte veya hayran hesabı yerine gerçek anlaşmayı takip ettiğinizi bildirmenin hızlı ve net bir yoludur.

Bir hesabın TikTok'ta doğrulanıp doğrulanmadığı nasıl anlaşılır?

Doğrulanmış rozet nedir?

Bir rozet doğrulanmadı olduğu anlamına gelir TikTok hesabı, temsil ettiği kullanıcıya ait onaylamıştır. Arama sonuçlarında ve profilde Tik Tok kullanıcısının hesap adının yanında görünür mavi bir onay işareti olarak görünür.

Tiktok hesap doğrulaması

Bir profilin kullanıcı adının altında rozeti yoksa ancak profilinde başka bir yerde (biyografilerinde olduğu gibi) görüntüleniyorsa, bu doğrulanmış bir hesap değildir. Doğrulanmış rozetler yalnızca TikTok tarafından uygulanabilir ve her seferinde aynı yerde görünecektir.

TikTok’un onaylı rozeti , önemli kişilerin kullanıcılara gerçek içerik gördüklerini bildirmeleri için kolay bir yoldur ve yüksek profilli hesaplar ve takipçileri arasında güven oluşturmaya yardımcı olur. Ünlüler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya resmi marka sayfaları için bu rozet, TikTok topluluğuyla önemli bir açıklık katmanı oluşturur.

Doğrulanmış rozetler nasıl verilir?

Doğrulanmış bir rozet verme konusunda dikkate değer bir hesabın orijinal, benzersiz, etkin ve tabii ki Topluluk Kurallarımıza ve Hizmet Şartlarımıza uygun olup olmadığı da dahil olmak üzere bir dizi faktör vardır .

Bununla birlikte, doğrulanmış bir rozet, TikTok tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Tik Tok’un herkes için güvenli, eğlenceli bir platform olarak kalmasını ve doğrulanmış kullanıcıların bunun bir istisnası olmamasını sağlamak için kullanıcıların yönergelerimize uyması önemlidir.

TikTok onaylı hesap nasıl alınır?

TikTok onaylı hesap nasıl alınır?

Eğer bilmiyorsanız o zaman bu yazıyı tamamen okuyabilirsiniz çünkü bu yazıda size TikTok doğrulanmış hesabını nasıl alacağınızı anlatacağım.

TikTok adı daha önce müzikaldi. Daha sonra üzerine taç rozetleri almak için kullanılır, ancak şimdi bunun yerine doğrulanmış bir hesap veya popüler içerik oluşturucu rozetleri alıyorsunuz.

Popüler İçerik Oluşturucu ile Doğrulanmış Hesap rozeti arasındaki fark
Bazı insanlar popüler İçerik Oluşturucu ve doğrulanmış hesabın aynı olduğunu düşünürken, bu ikisi biraz farklı anlamına gelir, Her ikisini de bize bildirin.

Popüler Yaratıcı:

TikTok adının daha önce müzikal olduğunu bilmeliydin. O zaman, çok fazla içerik oluşturucu çok meşhurdu. Bundan sonra, Musicly’nin adı TikTok olarak değiştirildiğinde, çok sayıda takipçisi ve beğeni nedeniyle TikTok tarafından popüler Yaratıcı rozeti aldılar ve videoları daha fazla görüldü.

Onaylanmış Hesap:

Günümüzde birçok ünlü TikTok’ta hesaplarını yapıyor. Cardi B., Jonas Brothers, Hintli şarkıcı Neha Kakkar gibi büyük ünlüler TikTok’ta çok ünlüdür ve hesaplarını her açtığınızda, orijinal hesap olduğu için doğrulanmış hesap rozetleri göreceksiniz. Tıpkı bunun gibi, TikTok’ta çok ünlü olursanız, TikTok’tan doğrulanmış bir hesap rozeti de alırsınız.

TikTok onaylı hesabı nasıl edinilir

TikTok hesap doğrulama rozeti almak istiyorsanız, iki seçeneğiniz vardır. Doğrulanmış Hesap Rozeti ve Popüler İçerik Oluşturucu

Doğrulanmış Hesap rozeti nasıl alınır?

Hesapları TikTok’ta rozeti doğrulayanların aktör, şarkıcı, büyük etkileyiciler vb.

Popular Creator rozeti nasıl alınır?

Popular Creator rozeti nasıl alınır?

Herkes TikTok’ta iyi bir takipçisi olan popüler bir yaratıcı rozeti alabilir.

Ancak burada sadece takipçiler önemli değil, videolarınızın kaç kez görüntülendiğini ve TikTok’ta her gün ne kadar aktif olduğunuzu fark ediyor.

TikTok’ta daha popülerseniz veya videolarınız hakkında daha fazla yorum alırsanız, büyümeniz maksimum olur ve yakında TikTok’tan popüler yaratıcı rozeti alırsınız.

Bu nedenle, TikTok’ta henüz popüler bir içerik oluşturucu rozetine sahip değilseniz, videolarınıza daha fazla yorum ve daha fazla görüntüleme gelene kadar kaliteli içerikli videoları sürekli olarak koymaya devam etmelisiniz ve bu, popüler içerik oluşturucu rozetinin gerçek yoludur.

Videolarınız daha fazla görüntüleme aldığında ve iyi bir takipçi kazandığınızda , TikTok ekibi popüler hesabı sürekli olarak kontrol edersiniz çünkü uygun olacağınız zaman popüler hesabı otomatik olarak alırsınız. Popüler içerik oluşturucu rozeti için istekte bulunma seçeneği yoktur.

“Tiktok onaylanmış hesap nasıl yapılır? ✅” hakkında 53 yorum
 1. Ben tiktokda 1 ayda 13.400 oldum ve instagramda 10k yım eskiden youtubem 180bin aboneydi kapatıldı artık tiktokda başarılar yapmayı düşünüyorum hakkımı iatiyorum

 2. Merhaba, yarısını aldığımda TikTok’ta mavi bir rozet almak istiyorum, lütfen bana yardım et Kendimi vurgulamak için bir YouTube kanalı açtım sabahçıyım orada da senin adına YouTube kanallarında TikTok’ta bir fenomen olmak istiyorum

 3. Tiktok icin rozet yani mavi tik istiyorum ismi selena_dizi1 saygılarla feratkoc iyi güner

  1. Merhaba lütfen @gultekinalanresmi sayfasına mavi tık rica ediyorum sahtelerı çok kendısı unlu bırıdır kendisi ceza evinde onaylayamıyorum kımlıgı yok

 4. Sizinki gibi mükemmel yazılar bulmak zor
  bugünlerde. Senin gibi insanlara gerçekten minnettarım!

 5. Gerçekten büyük ve yararlı bir bilgi parçasıdır.
  Bu yararlı bilgiyi bizimle paylaştığınız için mutluyum.
  Lütfen bizi bu şekilde güncel tutun. Paylaşım için teşekkürler.

 6. Abi, bu son derece iyi bir gönderiydi.
  Mükemmel bir makale üretmek için zaman ve gerçek çaba harcıyor musunuz?
  ama ne diyebilirim? Çok tereddüt ediyorum ve hiçbir şey yapmadım.

 7. İnsanları düşündürecek bir gönderiye bakmaktan zevk alıyorum.
  Ayrıca, yorum yapmama izin verdiğiniz için çok teşekkürler!

 8. Bu konuda deneyimli kişiler tarafından gelmek zor, ama
  neden bahsettiğinizi biliyor gibi konuşuyorsunuz! Teşekkürler

 9. Bu sitenin yöneticisinin çalıştığı için kaliteli içeriğinden dolayı şüphesiz çok kısa sürede tanınacaktır .

 10. Tiktok lütfen bana mavi tik ver çunku bazi takipçilerim bana sahte hesap açmişlar ve benim takipçilerim beni bulamiyor lütfen bana mavi tik ver hityaçim var yardim edin

 11. Mavi tik istiyorum youtubede mavi tik rozetim var yalnız tiktokda yok sizden ricam tiktokda mavi tik rozeti istiyorum mupto_babaa

 12. Mavi tik istiyorum tankurt Manas olarak devam etmek istiyorum o ünlü birisi ben onun bütün şarkılarını ezbere biliyorum onun hesabı var fakat aktif bir kullanıcı değil bakabilirsiniz onun izinden gidip güzel şeyler başarabileceğime kesinlikle eminim sizden geri bildirim istiyorum çok teşekkür ler bu platformun üst değerli insanları✅

 13. Merhaba çok güzel web sitesi !! Adamım .. Mükemmel
  Şaşırtıcı .. Web sitenize yer işareti koyup beslemeleri de alacağım?
  Bu kadar çok yararlı bilgiyi tam burada aramaya çıkardığım için mutluyum.
  bu konuda ekstra stratejiler geliştirmemiz gerekiyor, teşekkürler
  paylaştığın için

 14. Benim 4k takipçim var ama mavi tik alamıyorum birinin 100 takipçisi var mavi tik Alıyo tiktok hakkımızı yiyorsun

 15. Tiktok benim 1 milyon abonem var eğer bana mavi tik vermeseniz ben geri cikyorun lütfen hakimi istiyom

 16. Ben YouTube 1 milyon takipçim var bana mavi tik vermelisiniz teşekkürler tiktok

 17. Benim 312 k takipçim var ve de güzel içerikler üretiyorum mavi tik istiyorum sürekli hesabım adına sahte hesaplar açılıyor

 18. Merhaba lütfen @seadeniz76
  sayfasına mavi tık rica ediyorum sahtelerı çok kendısı unlu bırıdır kendisi ceza evinde onaylayamıyorum kımlıgı yok

 19. Tiktok lütfen bana mavi tik ver çunku bazi takipçilerim bana sahte hesap açmişlar ve benim takipçilerim beni bulamiyor lütfen bana mavi tik ver hityaçim var yardim edin

 20. Dile özgü hesaplar hariç, kişi veya işletme başına yalnızca bir hesap doğrulanabilir . Hesabınız herkese açık olmalı ve bir biyografi, profil fotoğrafı ve en az bir gönderiye sahip olmalıdır. Hesabınız iyi bilinen, çok aranan bir kişiyi, markayı veya kuruluşu temsil etmelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir