Satılık mavi tikli instagram hesapları

Nis 7, 2020 Instagram
Satılık mavi tikli instagram hesapları

Sosyal medya kullanıcıları için artık bir varlık ya da yokluk mücadelesine dönüşen mavi tikli instagram hesaplarına sahip olmak hiç de hayal değil. Çünkü mavitik.net olarak elimizde onaylı olan instagram hesaplarını makul fiyatlarla müşterilerimize satıyoruz. Güvenle alabileceğiniz mavi tikli instagram hesapları hakkında detaylı bilgi alabilmek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. mavi tikli instagram hesabı satılık aramaları son aylarda iyice arttı ve bu konuda kötü niyetli kişilerin ağına düşenlerin de sayısı maalesef arttı. Mavi tikli instagram hesabı satılık arayanlar bu konumuzu detaylıca okuyabilirler. Güvenilir ve kurumsal firmalarla yapacağınız ticaret sizi mağdur duruma düşürmekten alıkoyacaktır. Ucuz fiyatlı mavi tikli hesap satışı yapanlara lütfen itimat etmeyiniz. Mavi tikli hesap sahibi olmak zor ve masraflı olduğundan, bunun fiyatı da yüksek olacaktır.

 Mavi tikli instagram hesabı satılık
Mavi tikli instagram hesabı satılık

Mavi tikli instagram hesabı satılık araması Google’da her ay 900 defa yapılıyor. Bu da her gün mavi tikli instagram hesabı satılık araması yapanların sayısının 30 olduğunu gösteriyor. Hesabını onaylatamayarak artık vazgeçme noktasına gelenlere bir müjdemiz var. mavi tikli instagram hesabı satın almak için karar verdiyseniz bu konuda size kısaca bilgi verelim. Öncelikle elimizde olan ve instagram mavi tikli / onaylı hesapların sayısı birden fazladır ve her birinde 40 ila 100 bin arası takipçi mevcuttur. Size bu hesabı devrederken URL kısmını da değiştirip vereceğiz.

Mavi tikli instagram hesabı satışı süreci bir hafta kadar sürmektedir. Satılık hesap size pahalı geldiyse eğer, hesabınızı kendiniz onaylatabilmeniz için ajanslarda ve büyük haber sitelerinde haberlerinizi servis ediyoruz. Bu hizmetimiz tanınmış kişi ya da markalar için daha uygun olacaktır.Eğer instagram hesabınızın etkileşimi yüksek ve aranma hacmi de yeterliyse tek eksiğiniz ulusal PR çalışmasıdır. Türkiye’de en uygun çalışma için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Garantili mavi tikli hesap hizmeti

Mavitik.net olarak artık garantili mavi tik hizmeti de veriyoruz. Instagram mavi tik alabilmeniz için yapacağımız çalışmalar minimum 2 ay sürüyor. Ödemeyi iki eşit taksit şeklinde yapabiliyorsunuz. mavi tikli instagram hesabı satılık araması yapanlar, hazır hesap yerine kendi hesaplarını da onaylatabileceklerdir. Bu hizmetle ilgili detaylı bilgi için whatsapp numaramız üzerinden bize yazabilirsiniz.

“Satılık mavi tikli instagram hesapları” hakkında 10 yorum
  1. Mavi tik fiyatı ne kadardır kendim aslında ses sanatçısı olarak tüm platformlarda kayıtlı üyeyim örneğin Spotify,YouTube,iTunes yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merhabalar
    Şirketim ve kendi adıma olan hesabım için Twitter ve instagram mavi tik rozeti istiyoruz en kısa zamanda alacak olan varmıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir