Parayla Mavi Tik Nasıl Alınır?

Kas 13, 2019 Instagram
Instagram Hesap Doğrulama İçin Yapılması Gerekenler

Sosyal medya platformlarında sıklıkla karşılaştığımız mavi tik sembolü hesap doğrulatma işleminin bir sonucu olarak profillerde ismin yanında çıkan bir doğrulama rozetidir. Facebook, Instagram ve Twitter gibi sık kullanılan sosyal medya platformlarında görmeye alışık olduğumuz mavi tik aslında hesabın onaylı olduğunu ve gerçek bir kişiyi, markayı ya da şirketi temsil ettiği anlamına gelir. Bazı büyük markaların ve ünlülerin bile mavi tik sahibi olmaması bu işareti olduğundan daha fazla değerli kılıyor. Bu sebeple kullanıcılar mavi tike sahip olabilmek için hiçbir masraftan ve uğraştan kaçınmıyorlar.

Twitter Facebook Instagram Mavi Tikleri birbirinden farklı
Twitter Facebook Instagram Mavi Tikleri birbirinden farklı

Prestij ve güven oluşturma, reklam, kamuoyu oluşturma, takipçi kazanma gibi çeşitli nedenlerle uğrunda bu kadar uğraşılan mavi tik işaretinin sahibi olmak da o kadar kolay değil. Mavi tik alma şartları ile birlikte başvuru yapmanız ve değerlendirme sürecini beklemeniz gerekmektedir. Fakat bu değerlendirme süreci her zaman olumlu olarak sonuçlanmayabilir. Pek çok kişi gibi bir kaç kez başvuru yapmak durumunda kalabilirsiniz. Yaptığınız tüm başvurularda da reddedilme gibi bir risk vardır. Bu konuda onbinlerce takipçisi olup da onaylanmış hesaba sahip olmayan hesaplar örnek olarak gösterilebilir.

Instagram hesap onaylatma ve mavi tik alma işlemlerinin zorluğundan dolayı bazı kullanıcılar farklı yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu yöntemlerden en çok bilineni ise mavi tik satın almaktır. Instagram mavi tik fiyat karşılığında kullanıcılara sağlanacağını iddia eden şirketler bulunmaktadır. Özellikle Amerika’daki partnerleri ile bu işi yürüttüğünü söyleyen firmalar belli bir para karşılığında hesabınıza mavi tik kazandırabilecekleri konusunda yardımcı olurlar. Ancak bu işlemlerin yasal bir dayanağı yoktur. Yani yasaktır. Amerika’da ise hesap onaylatma işlemleri kara borsaya kadar düşmüştür. Mavi tik sembolü sahibi olmak isteyen kullanıcıların oldukça yüksek miktarlarda para ödeyerek bu işlemleri gerçekleştirdikleri ortaya çıkmıştır.

Instagram mavi tik fiyat

Kullanıcılar için oldukça önemli bir özellik haline gelen mavi tik, pazarlamacılığın da meşruiyet kazanmasına yardımcı olmuştur. Instagram’ın politikalarına göre mavi tik parayla satın alınamıyor. Ancak durum pek de öyle olmuyor. Kara borsada 3 aktif kişi yer alıyor. Bunlar Instagram kullanıcıları, hesap doğrulama yeteneğine sahip Instagram çalışanları ve paranın bir kısmını alan arabulucular. Farklı sosyal medya hesaplarına göre farklı miktarlarda talep ettikleri fiyatlar ile mavi tik sembolünü karaborsanın önemli bir kazancı haline getiriyorlar.

Daha önce de belirttiğimiz gibi yasak olan bu yöntemler ile Instagram mavi tik hilesi daha sonrasında farkedildiğinde daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu sebeple böyle bir yönteme başvurmamanızı, gerekiyorsa güvenilir bir firmadan danışmanlık hizmetini almanızı öneriyoruz.

Biz firma olarak sosyal medya alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte tamamen yasal yollardan mavi tik sembolüne ulaşabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Instagram üzerinden yapacağınız hesap doğrulama başvurusuna profilinizi hazırlıyor ve tamamen yasal prosedürler üzerinden işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Burada verdiğimiz danışmanlık hizmeti kimseyi kandırarak değil Instagram’ın başvuru şartlarını yerine getiren bir hesap oluşturmaya yöneliktir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte başvuru öncesinde hesabınızı inceliyor ve onay olmak için hazır olup olmadığını kontrol ediyor. Eğer inceleme sonucunda herhangi bir eksiklik varsa bunu anında size iletiyor ve düzenlemeniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Tüm bu süreç boyunca müşterilerimizle kesintisiz iletişim sağlayarak onlarla irtibat halinde oluyoruz. En sonunda başvuru yapmaya hazır bir hesap ile birlikte işlemlerinizi tamamlıyoruz. Daha sonrasında Instagram onay sürecinin sonlanmasını bekliyoruz.

Siz de onaylı hesap sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

“Parayla Mavi Tik Nasıl Alınır?” hakkında 22 yorum
    1. Hayır paralı değil. Hesabın size ait olduğunun onaylanabilmesi için kimlik, ehliyet vs gibi evrakların görselleri isteniyor. Aranma hacmi olmayan, ulusal haberleri olmayan kişi ya da markaların hesapları onaylanmıyor. Yani her hesap için mavi tik verilmez.

  1. Takipci satin alma paktiyomus ya ben takipci satin almadim bitane uygulamasi var yaptim genede kapatir mi inst mi followers for instagram bunu yaptim ama bu satin alma degil istek atilae kabul etim gene yarisi cikti

  2. Merhaba efendim ben instagram hesap doğrulama için sizden yardım almak istiyorum . Bir müzisyenim fakat hesabım doğrulama almak için yeterli şartlara sahip değil

  3. Hesabıma doğrulanır mısın ve yardım eder misin lütfen
    Allah senden rıza için

  4. mavi tık almak için en az 10bin takipçi, gerçek isim veya marka adı, arama motorunda da çok aranan biri olmanız gerek… bu şartlar yerine gelince onay geliyor… paylaşımlarınız ve hesabınızdaki istikrarlılık da önemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir