Mavi tikli instagram hesabı satış fiyatları

Oca 9, 2021 Instagram
Mavi tikli instagram hesabı satış fiyatları

Instagram işletme hesaplarının artık çok zor onaylanıyor olması bu konuda kullanıcıları farklı alanlara yönlendirdi. İllaki onaylı bir insatgram hesabım olsun diye işletmeler farklı kullanıcı adına alınmış mavi tikli hesapları satın alarak bu hesapları kullanma yoluna gidiyor.

Mavitik.net olarak biz de mavi tikli instagram hesapları satışına başladık. 10 bin ile 1 Milyon arasında takipçisi olan mavi tikli instagram hesaplarından satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mavi tikli hesapların minimum fiyatları 16 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar 70 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Instagram ve Facebook account verification (hesap onayı) çalışmalarımız da son sürat devam ediyor. Mavi tik almak ve hesabınızı onaylı hale getirmek için belli başlı şartlar var. Bunların başında hesabın özgün bir kişiye ya da firmaya ait olması geliyor. Hesapta daha önce yeterli düzeyde paylaşımda bulunulmuş ve belli bir kitlesinin oluşmuş olması da gerekiyor. Mavi tik almak için en önemli şartlardan biri de telifli paylaşımların yapılmamasıdır. Başkasına ait fotoğraflar ya da videoları paylaştığınızda mavi tik alsanız bile şikâyet olması durumunda hesabınızın mavi tiki alınabilir.

Instagram ve Facebook mavi tik başvurusundan önce sahip olmanız gereken en önemli özellik de sizin ya da firmanızın hakkında yapılmış ulusal haberlerdir. Yani sizin tanınmış kişi ya da şirket olduğunuza karar vermek için sizin hakkınızda ulusal sitelerde (Hürriyet, Milliyet, Akşam, Sabah, İHA, DHA, CNNTürk gibi siteler) başlıkta adınız soyadınız veya firma adınız geçecek şekilde haberlerinizin olması gerekiyor. Eğer haberleriniz yoksa bu konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Instagram mavi tikli hesap fiyatları ne kadar?

Instagram mavi tikli hesap fiyatları ne kadar?

Hesabınıza mavi tik almanın çok maliyetli olacağını düşünüyorsanız eğer, hazır mavi tikli hesap satışlarımız devam ediyor. Mavi tikli hesap fiyatlarımız 16 bin TL ile 70 bin TL arasında değişiyor. Bize ulaşarak mavi tikli hesap satışı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hesap isimlerinin paylaşılması kendi inisiyatifimizde olduğundan her iletişim kuran kişiye mavi tikli hesapları veremeyebiliyoruz. Lütfen sadece merak ettiğiniz için mavi tikli hesaplarla ilgili yazmayınız.

“Mavi tikli instagram hesabı satış fiyatları” hakkında 8 yorum
  1. Merhabalar milli sporcuyu Google ferhat pehlivan yazınca yetirince haber ve görsel çıkıyor biyografi var görsel olarak mavi tık Onayı almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir