Kategori: Instagram

Çekiliş Instagram Takipçi Nasıl Alınır?

Çekiliş Instagram takipçisi kazanma uygulaması, organik ya da bot takipçi satın alınmasından farklı bir uygulamadır. Genel uygulama, bu işler için aracılık yapan çeşitli internet sitelerinden istediğiniz takipçi sayısını içeren paketi satın alarak Instagram kullanıcı adınızı ilgili siteye bildirmektir.

Bu adımı tamamladıktan sonra ilgili site, takipçi sayınızı ve talep ettiğiniz takipçi sayısını göz önünde bulundurarak bünyesinde bulunan hesaplardan uygun olan bir ya da bir kaçının üzerinden bir çekiliş kampanyası başlatıyor. Tabi çekiliş şartlarından birisi de sizin hesabınızın da takip edilmesi.

Böylelikle çekilişin başlaması ile birlikte organik takipçi akışı da başlamış oluyor ve siz hiçbir işe karışmadan takipçi sayınızı arttırmış oluyorsunuz. Kısaca yukarıdaki şekilde özetlemeye çalıştığımız işlemlerin detayına girecek olursak:

Çekiliş Yoluyla Instagram Organik Takipçi Satın Almak Ne Demek?

Instagram hesaplarını doğal yollar ile büyütmek isteyen herkes için en iyi alternatiflerden birisi olan Instagram takipçi çekiliş satın alma işlemi, Instagram’daki yüksek takipçili hesaplar üzerinden gerçekleştirilen işlemler vasıtası ile güvenilir ve kaliteli bir takipçi yükselişi sağlayan bir işlemdir.

Instagram Organik Takipçi Satın Al

Tamamen doğal yollar ile gerçekleştirildiğinden hesabınıza herhangi bir zararı bulunmamakla birlikte bilakis fayda da sağlamaktadır. İşin özü, takipçi satan sitelerin bünyelerinde bulunan yüksek takipçili hesaplardan hesaplarınıza takipçi yönlendirilmesinin yapılmasıdır. Bu hizmetin tercih edilmesi ile yerli takipçiler vasıtası ile etkileşiminizi artırmanız mümkün olmaktadır.

Instagram Takipçi Çekilişi Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

Oldukça basit bir işlem olan çekiliş Instagram takipçi satın alma işleminde tek yapmanız gereken istediğiniz takipçi sayısını içeren paketi satın almak ve arkanıza yaslanıp beklemek.

Gereken bütün işlemler ilgili site tarafından gerçekleştirilecektir. Öncelikle kullanıcı adınız kontrol edilerek, bir yanlışlık olması durumunda ya da hesabınızın gizli olması durumunda sizinle iletişime geçilerek durum düzeltilir. Herhangi bir sorun olmaması durumunda müşteri hesabı, sitede bulunan en uygun hesap ile eşleştirilerek çekiliş için sıraya alınır.

Genel olarak sıraya alınan hesaplar 12- 24 saat içerisinde çekilişe alınarak takipçi akışı başlatılır. Talep edilen takipçi sayısına göre bir ya da birkaç çekiliş ile takipçi sayısı tamamlanır.

Organik Instagram Takipçi Satın Almak Güvenilir mi?

Gerçekleştirilen işlemlerin tamamen doğal olması nedeni ile yapay ve hesabınıza zarar verecek herhangi bir uygulamadan kaçınılmaktadır. Büyük hesapların, müşteri hesaplarını etiketlemesi ya da takip edilmesini istemesi yolu ile gerçekleştirilen uygulama tamamen organik ve etkileşimi artırıcı olduğundan oldukça güvenilirdir.

Takipçi Çekilişine Katılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Instagram’da birbirine benzeyen pek çok kullanıcı olduğu için kullanıcı adının doğru yazılması ve gizli hesaplara işlem yapılamadığı için hesabın gizli olmaması önem taşımaktadır. Şirketler Instagram kurallarını ihlal eden hesaplar için çekiliş düzenlemediği için hesabın Instagram kurallarını ihlal etmediğinden emin olunması gerekir. Ayrıca çekiliş başladıktan sonra hesabın gizli hesap yapılması işlemlerin yarım kalmasına sebep olacaktır.

Çekiliş ile Satın Aldığımız Takipçiler Gerçek Kişiler mi?

Çekiliş takipçi Instagram kazanmak için yapılan çekilişlere katılanlar gerçek mi? Diye bir soru akla gelebilir. Evet! Gerçek hesaplar tarafından organik takipçilerin hesabınıza yönlendirilmesi ile oluşturulan takipçileriniz gerçek kişilerden oluşmaktadır.

Herhangi bir program ile bot ya da yapay takipçi vb. uygulamaların kullanılması kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu tür çekilişlerde şansını artırmak için birden fazla hesap ile çekilişe katılanlar olmakla birlikte hepsi de gerçek kişilerdir.

Çekilişle Alınan Organik Takipçiler Takipten Çıkar mı?

Çekilişe katılarak Instagram takipçi kazanmak nasıl oluyor, organik takipçi satın alma sürecinde gerçekleştirilen tüm bu işlemlerin ardından tamamen organik takipçilere sahip olursunuz. Ancak her hesapta olduğu gibi hesabınıza ilgi duymayan ve bu sebeple takibi bırakanlar da olması muhtemeldir.

Yerli takipçide genel olarak aşırı düşme ve silinme gibi olaylar ile karşılaşılmamaktadır. Her ne kadar bir miktar takipçi azalsa da kalanlar sürekli takipçiniz olmaktadırlar. Gerçekleştirilen çekilişte müşteri hesabına ilginin az olması ya da gelen takipçinin %40 , %50 gibi bir kısmının takibi bırakması nedeni ile ilgili şirketler bir defaya mahsus telafi imkânı tanımaktadırlar.

Mavitik.net tarafından yapılan çekilişlerde takibi bırakmama koşulu ile çekilişe katılım sağlandığından, organik takipçilerinizde düşüş minimum seviyede kalır. Çekilişe katılarak organik takipçi kazanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Gerçek Türk Takipçi Siteleri Hangileri?

En iyi gerçek Türk takipçi sağlayan sitelerinin hangiler? Bunu öğrenmeden önce Türk ve yabancı takipçi arasındaki farkın sosyal medya hesabınızı nasıl etkileyeceğini bilmek gerekir.

Instagram, bugün milyonlarca kullanıcı hesabına sahip bir sosyal medya platformudur. Ötesinde markaların milyonları bulan reklam yatırımı yaptığı bir pazarlama alandır. Bu büyük pazarlama alanında kendisine bir yer edinmek isteyen bireyler ve firmalar vardır. Bunlar takipçi sayılarını güçlendirmek amacı ile takipçi satın alma yoluna gitmektedirler. Organik takipçi edinmenin oldukça meşakkatli ve zaman alıcı bir uğraş olmasının yanında her zaman istenilen sonucu vermemesi de bireyleri ve firmaları takipçi satın almaya yönelten nedenlerden birisi olmaktadır.

Neden Takipçi Satın Alınır?

Takipçi ve beğeni sayısını artırmak sosyal medyada güçlü bir başlangıç yapmak isteyenler ne yapar? Tabi ki tercihini takipçi satın alma sitelerinden yana kullanıyorlar. Bugün sayı itibari ile yüzleri hatta binleri bulan bu sitelere nasıl güvenebiliriz?. Bu derece yoğun bir işleyişin hüküm sürdüğü takipçi satın alma sektörü ne kadar güvenilir? En iyi gerçek Türk takipçi satın alma siteleri büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar, yalnızca takipçi satın almakla firmalar ise sadece takipçi satmak ile bu işlerden kurtulamıyorlar.

Artık bireyler ve firmalar, satın aldıkları takipçilerin Türk takipçi, kalıcı takipçi, düşmeyen takipçi, gerçek takipçi gibi özelliklere sahip olmasını istedikleri gibi takipçi satışı gerçekleştiren firmalar da sektörün bu taleplerini çekiliş ile takipçi kazandırma vb. yollar ile karşılamaya çalışmaktadır. Bugün herkesin üzerinde hemfikir olduğu bir gerçek vardır ki kimse bot ya da yapay takipçiler ile bir etkileşim alamayacağını bu tür takipçilerin sayıdan daha fazla bir anlamı olmayacağının farkında.

En İyi Gerçek Türk Takipçi Sitelerini Nasıl Seçebiliriz?

Peki, takipçi satın alabileceğimiz en iyi gerçek Türk takipçi siteleri hangileri? İşte bu soruya verilebilecek net bir cevap bulunmamakta, takipçi satın alma sektörü içerisinde pek çok değişkeni aynı anda barındıran bir sektör olduğu için en iyi denildiği zaman kesin bir adres vermek mümkün olmamaktadır. Bireyler ya da firmalar yapacakları küçük araştırmalar ile kendileri açısından en iyi olan takipçi satın alma sitelerini kolaylıkla bulabileceklerdir. Ajans PR Medya üzerinden yapılan siparişlerde gerçek, organik Türk takipçi kazanabilirsiniz. Fenomen sitelerde yapılan çekilişlerden edinilen takipçilerde düşüşün minimum olacağının garantisini veriyoruz.

Organik Türk gerçek takipçi satın alma ile ilgili izlemeniz gereken yollar kısaca şu şekilde sıralanabilir:

Öncelikle siteyi bir inceleyin zira bazı siteler arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için arama motorları için bir tasarım yapmakta, site baştan aşağı birbiri ile alakasız ve anlamsız anahtar kelimeler ile doldurulmakta ve herhangi bir iletişim numarası da yer almamaktadır.

Takipçi satın ama sitelerinin paketleri titizlikle incelenmeli, takipçilerin tamamının Türk takipçi olarak verileceğinden emin olunmalıdır. Çünkü bazı sitelerin her ne kadar Türk takipçi paketleri sunulsa da %80 Türk %20 yabancı vb. oranlarda takipçi sattıkları bilinmektedir. Yabancı bir takipçinin hesabınız ile etkileşime girmesi düşük bir ihtimal olduğundan bu tarz sitelerden ve paket içeriklerinden de uzak durulmalıdır.

Takipçi satın almayı düşündüğünüz siteler hakkında, farklı forum sitelerinde ve şikâyet sitelerinde bir araştırma yapmanız site hakkında bir fikir edinmeniz açısından faydalı olacaktır.

Bir site hakkında en iyi fikri daha önce o site ile çalışmış bireyler ya da firmalar verebileceği için çalışmayı düşündüğünüz siteler ile daha önce çalışanların vereceği fikirler büyük oranda önem taşımaktadır.

Bir takipçi satın alma sitesinin güvenilirliğini ortaya koyan bir başka faktör fiyat politikasıdır. Piyasa ortalamalarının altında fiyatlar ile hizmet sunan firmaların gerçekten istenilen nitelikteki takipçileri sağlayıp sağlayamayacakları, takipçi kayıplarını telafi edip edemeyecekleri konusunda şüphe duyulmalıdır.

Yüzlerce belki de binlerce takipçi satın alma sitesi arasından en iyi gerçek Türk takipçi siteleri hangileri? Sorusuna cevap aradığımız bu yazımızda özet olarak bu sorunun net bir cevabı olmadığını dolaysı ile herhangi bir site adı tavsiye edemeyeceğimizi belirtmek uygun olur.

Ajans PR Medya’da organik çekiliş takipçisi ve organik beğeni fiyatları için tıklayın..

Instagram hesaplarını kapatıp açma vaadi ile para alıyorlar

Instagram dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de en fazla kullanılan sosyal medya platformu. Kötü niyetli kişiler instagram kullanımının bu kadar artmasını kazanca çevirmenin türlü yollarını buldu. Şu aralar en fazla dikkat çeken illegal çalışma, hedeflenen kişilerin hesaplarını kapatmak. Diğer bir illegal çalışma da para karşılığında, kapatılan hesapların tekrar açılması. Peki süreç nasıl ilerliyor?

Instagram hesaplarını kapatarak ve kapatılan bu hesapları açarak bu döngüyü kazanca çevirenlerin sayısı hiç de az değil. Öncelikle bir hedef belirleniyor. Hesabı kapatılınca bundan zarar görecek biri aranıyor. Kriterler; hesabı onaylı olmayan ve çok fazla takipçisi olmayan kişiler. Ancak sadece bu yeterli değil. Aynı zamanda gönderisi çok fazla olan önemli kademelerde çalışan kişiler tercih ediliyor.

Bir siyasi partinin başkanı ya da yardımcıları, avukatlar, ressamlar, sanatçılar ya da sporcular eğer çok tanınmış değillerse hem hesapları onaylı olmuyor hem de takipçi sayıları 10 bin sınırının altında olabiliyor. Bu kişiler Instagram hesaplarını aktif olarak kullandıklarından onlar için hesaplarının kapanması ve tüm paylaşımlarının kaybolması büyük risk taşıyacaktır. Bunun farkında olan kişiler gözlerine kestirdikleri bu gibi hesapları kapatarak, hesap sahiplerinden 2000 – 3000 Dolar talep ediyorlar. Hesap sahibi bu meblağı karşılamayı kabul ederse ödeme gönderip hesap açılıyor ya da açılamıyor. Böylece hesap sahibi hem hesabını hem de parasını kaybediyor.

ABD başta olmak üzere birçok ülkede başlayan bu illegal para kazanma yolu maalesef Türkiye’de de uygulanmaya başlandı. Hatta profesyonel olmayan kişiler bile instagram-help gibi siteler açarak buradan aldıkları maillerden size e-posta gönderiyorlar ya da topluluk kurallarını ihlal ettiğinizi, detaylı bilgi ve kural ihlalinden hesabınızın kapanmasını önlemek için bu formu doldurmanızı isteyerek size gönderdikleri linke tıklatarak kullanıcı bilgilerinizi almaya çalışıyorlar. Bu gibi mailler ya da mesajlar aldığınızda site sahibi için suç duyurusunda bulunmanızı öneriyoruz.

Hesap kapanmalarının önüne geçmek için hesaplarınızı aktif olarak kullanmanızı, mümkünse takipçi sayılarınızı 10 bin sınırının üstüne çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca profil bilgilerinizde ne kadar fazla detay bulundurursanız, kapanması durumunda hesabınızın açılması için hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız da o kadar kolay olacaktır.

Hesabınızın en ufak bir şikayette kapatılmasını önlemenin en iyi yolu hesabınıza mavi tik almanız olacaktır. Mavi tik nasıl alınır, kimlerin hesabı onaylanır sorularının yanıtı sitemizden inceleyebilirsiniz.

Instagram hesap onayı (mavi rozet) isteyenlere müjde!

Instagram account verification, diğer adıyla Instagram mavi tik almak için yapılacak başvurularda yeni uygulamaya geçildi. Artık ulusal haberleri de başvuru sırasında Instagram yetkililerine gönderebileceksiniz.  

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram’da tanınmış kişi ya da işletmelere verilen mavi rozet için artık dolandırılmaya son. Çünkü Instagram başvurularınızda ulusal basında yayınlanmış haberlerinizi medya panellerine ihtiyaç duymadan kendiniz başvuru sırasında gönderebileceksiniz. Kullanıcıların Instagram hesaplarının onaylanması sürecinde en çok itiraz ettiği konuların başında geliyordu ulusal haberlerin linklerinin forma eklenememesi konusu. Nihayet Facebook çalışanları Instagram başvurularında yapılan itirazları dikkat aldı ve bazı ülkelerde yeni başvuru formu ile onay başvurularını almaya başladı.

Türkiye’de henüz eski sistem devam ediyor

Mavi tik almak için son 6 ay içinde ulusal basında yeteri kadar haberiniz olması şartı vardı. Bu şart hala devam ediyor. Haber sayısı konusunda muhtelif iddialar olsa da ortalama 10 haberi olan, eğer profili de yeterliyse mavi tik alabiliyordu lakin ulusal haber sitelerinde yayınlanan haberler bir süre sonra Google haberler sekmesinden ya da Google arama sayfasından geri sayfalara düşebiliyor ve haberlerin linkleri ile kontrol edilmeden Facebook “Account Verification” ekibinin sizin hakkınızda ulusal haberleri görmesi mümkün olmuyordu. Bu durumu fırsat bilen bir takım kişiler ya da işletmeler, medya paneli üzerinden başvuru yaptıklarını iddia ederek sizden yüklü miktarda para alabiliyordu. Artık haberlerinizi kendiniz gönderebileceksiniz.

Yeni doğrulama formu

Instagram doğrulama talep formu önümüzdeki aylarda Türkiye’de de aşağıdaki gibi görünecek.

Tek yapmanız gereken ulusal basında haberlerinizi yayınlayacak güvenilir bir PR ajansı ile iletişime geçmek.

Ulusal PR haberleri önemli

TikTok dışında kalan Instagram, Facebook ve Twitter yetkilileri toplumda karşılığı olan kişilerin ve şirketlerin hesaplarının onaylanması sürecinde ulusal haberlerde çıkan haberlere itibar ediyor. Yapılan haberlerin ücretli haberler olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor ama kullanıcılar buna pek dikkat etmiyorlar. Reklam içeriği şeklinde yapılan dijital haber linklerini başvuruda forma ekleseniz de hesabınızın onaylanmaması olasıdır. Çünkü sosyal medyada tanınmış olabilmenin koşulu olarak kabul edilen ulusal haberlerin doğal haberler olması şartı vardır. Zorlama ve reklam içerikleri, hesabınızın onaylanmasını engelleyeceğinden, böyle haberler yaptırmamanızı tavsiye ederiz.  

Türkiye’de dijital basında en kapsamlı PR çalışması yapan Ajans PR yetkilileri ile iletişime geçerek Instagram, Facebook, Twitter hesap onayları için ulusal PR çalışmaları hakkında 0850 304 17 28 numaralı telefon hattından bilgi alabilirsiniz.

Instagram Alışveriş Başvurusu Neden Reddedilir?

Dünyada birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de uygulamaya giren Instagram alışveriş özelliği ile herkes heyecanlandı. E-ticaret ile uğraşanların, ürünlerini online olarak satmak isteyenlerin ya da üreticilerin ürünlerini hedef kitlelerine daha kolay bir biçimde, hikayeler, gönderiler ya da hashtagler aracılığıyla sergilemeleri ve satmaları için inanılmaz bir yoldu bu. Tabi bu Instagram alışveriş özelliğini kullanabilmeniz için de bazı koşulları sağlıyor olmanız gerekiyor.

Instagram alışveriş başvurusu yaptınız ama Instagram alışveriş hesabı onaylanmadı. Bunun birden çok sebebi olabilir. Ancak en çok karşılaşılan 5 sebebi ve çözüm yolunu anlatmaya çalışalım. Öncelikle Instagram alışveriş özelliği için başvurdunuz ve başvurunuza ret yanıtı geldi. Hemen pes etmeyin. Instagram alışveriş özelliğiniz onaylandığında Instagram alışverişi, gönderilerinizdeki ürünleri etiketlemenize ve insanları satın alma işlemini doğrudan ödeme ile uygulamadan veya özel markanızın mağazasından yapmaları için yönlendirmenize olanak tanır . Ancak ürün etiketlerine erişebilmek için Instagram Shopping onayına sahip olmanız gerekiyor.

Instagram alışveriş (shopping) özelliği

Bir işletme olarak Instagram hesabınızın alışveriş (shopping) özelliğini açtırmak için başvuru gönderirken Instagram Shopping şartlarını yerine getirmeniz ve Instagram’dan onay istemeniz gerekir. Bazen onayın alınması biraz zaman alabilir. Öyle ki bazı durumlarda onay sürecinin haftalar sürdüğü de olmuştur. Başvurunuza verilen yanıt uzun sürse de olumlu olduktan sonra çok da gözünüze görünmez bu süre. Ama bir de onca bekleyişe rağmen ret geldiğinde hüsrana uğrayabilirsiniz. Rakipleriniz Instagram alışveriş özelliğini kullanırken, sizin kullanamamanız, sizin işletmenizi onların çok çok gerisine düşürecektir. Hedef kitlenizin ihtiyaçlarının da rakip firmalar tarafından karşılanması, sizin normal satışlarınızı da düşürecektir. Peki Instagram alışveriş özelliğini açtırmak için yaptığınız başvuru neden onaylanmadı? Sebebini merak ediyor olabilirsiniz? 

Instagram’da alışveriş özelliğinizi açtırmak için yapacağınız başvurunun onaylanması için size yardımcı olabilecek en uygun çözümleri bir arada sunmaya çalışacağız.

1- Profilinizin Facebook Ticaret Uygunluğunu Karşılamaması

Hesabınızın Instagram Alışverişinden reddedilmesine neden olan en yaygın nedenlerden biri şudur: Facebook Ticaret Şartları uygunluk kriterlerini karşılamamak. Facebook, yalnızca Instagram Alışveriş için hesabınızla daha da ileri gidebileceğiniz gereksinimleri karşılayan bir dizi koşullar listesi yayınladı.

Gereksinimler çok basit görünebilir, ancak yine de hesabınızın onayını almak için çok önemlidir. 

Facebook (Instagram alışveriş için geçerli) Uygunluk Kriterleri aşağıdaki gibidir:

 • Facebook politikalarına uyun
 • Fiziksel bir ürüne ve aktif bir iş alanına sahip olmak
 • Desteklenen bir pazarda yer almak
 • Önemli bir iş varlığına sahip olmak
 • Doğru iş bilgileri verin ve en iyi uygulamaları takip edin

Çözüm yolu nedir?

Konu Facebook ve Instagram olduğunda, arada sırada gelen yeni güncellemeleri inkâr edemezsiniz. Instagram için en son Ticaret Uygunluğu Kriterleri, 9 Temmuz 2020’de yayınlandı. Facebook, uygunlukla ilgili daha spesifik talimatları yayınlarken, Instagram Shopping özelliğini daha fazla ülkede kullanıma sundu. Instagram Alışveriş için başvururken aklınızda bulundurmanız gereken önemli hususlardan bazıları şunlardır:

 • En son Instagram uygulamasının yüklü olup olmadığını kontrol edin.
 • Ürünlerinizin yasaklanmış kategorilerden herhangi birine girmediğinden emin olun.
 • Instagram’ın topluluk yönergelerine uyun, yönergelere uygun olmayan herhangi bir eylem veya gönderi,
 • Mağaza ve fiyatlandırma politikalarınızda doğru olmaya çalışın
 • Herhangi bir konuda tüketiciyi yanıltıcı bilgi vermediğinizden emin olun.

2- Facebook sayfasının “Mağaza Şablonu” olmaması

Instagram Shopping başvurunuzun reddedilmesinin en fazla görülen sebeplerinden biri de “Mağaza şablonuna” dayalı bir Facebook sayfanızın olmamasıVarsayılan olarak, yeni bir Facebook sayfası oluşturduğunuzda, genel bir işletme sayfası olarak oluşturulur.

Ancak, bu sayfayı Facebook ticaret yüzeylerinde satış yapmak için kullanmayı planlıyorsanız, işletme sayfanızda Facebook alışveriş şablonunu kullanmanız gerekir. Aksi takdirde, hesabınız Instagram Alışveriş için onaylanmayabilir.

Çözüm yolu nedir?

Facebook, oluşturduğunuz her sayfa türü için özelleştirilmiş bir Sayfa Şablonu kümesine sahiptir. Sayfa şablonlarında, farklı türde Sayfalar için tasarlanmış varsayılan sekmeler ve düğmeler bulunur (örneğin: Restoran Sayfaları için Restoranlar ve Kafeler şablonu). Şablonları istediğiniz gibi ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bunu yapmak için,

 • Facebook sayfanız için Ayarlar’a gidin.
 • Soldaki menüde Şablonlar ve Sekmeler’i seçin.
 • Sağ tarafta Şablonlar’ın altında “Alışveriş”i seçin.

Önceden ayarlanmış bir şablonunuz varsa, bunu Alışveriş’e geçirmek için “Şablonlar bölümü” altındaki “Düzenle” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

3- Instagram İşletme Profilinizin Yeni Olması

Hesabınızın Instagram Alışveriş için onaylanmamasının bir diğer önemli nedeni, hedef kitlenize yönelik önemli miktarda takipçiye sahip olmamanızdır. Instagram hesabınız çok yeni bir hesap olmamalıdır. Yeni profiller genellikle daha az güven verir. Daha az takipçiye sahiptir. Instagram’ın size kefil olması için oturmuş ve tercihen daha yaşlı bir profile sahip olmanız gerekir. Burada takipçi sayısı için standart bir ölçüt getirilmemiştir. Ancak organik ve hedef kitleye yönelik takipçileriniz olması gerektiğini unutmayın.

 Çözüm yolu nedir?

Bu faktör, Instagram’da Alışveriş için ticari uygunluk kriterlerinden biri olsa da, işletmeler genellikle bunun önemini gözden kaçırma eğilimindedir. Instagram Alışveriş’in temel fikri, mevcut bağlantılar aracılığıyla ürünleriniz için maksimum görünürlük elde etmenizi sağlamaktır.

Bu nedenle, Instagram profesyonel hesaplarınız, özgün ve yerleşik bir varlık da dahil olmak üzere, güvenilirliğini kanıtlamış olmalıdır. Her şeye rağmen bu sebepten ötürü ret aldıysanız Instagram Alışveriş özelliğini kullanmak için ısrarcıysanız işletme profilinize çekilişler yoluyla organik takipçi alabilirsiniz. Çekiliş sayfalarını öylesine değil de sizin sektörünüzle ilgili seçmeye özen gösterin. Çağrı Taner ya da Büşra sayfaları genel olarak ortaya karışık bir takipçi kitlesi sunar size. Hedef kitlesi sizin hedef kitlenizle benzeşik olan çekiliş sayfalarında takipçi kazanma yoluna gitmenizi tavsiye ederiz. Kazandığınız takipçilerin yoğunluğu hesabınızın kolayca keşfedilmesine ve daha çok dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

4- Alan Adının Doğrulanmaması

Orijinal alan adınızı (internet sitesi) Instagram profilinize bağlamak ve doğrulamak için fazla dikkat etmediyseniz Instagram Alışveriş’in onayını alma şansını kaçırabilirsiniz. Bağlantınız, ürünlerinizi uygulama içi ödeme sayfasından veya e-ticaret mağazanızdan satın alacağından dolayı, Facebook’a markanızı temsil eden tek bir alan adı sağlamanız gerekir.

İşlevsel bir mağazanız yoksa veya orijinal olarak sizi veya işletmenizi temsil etmeyen herhangi bir internet sitesini satış için kullanıyorsanız, Instagram Alışveriş özelliği için yapacağınız başvuru muhtemelen reddedilir.

Çözüm yolu nedir?

Etki alanı doğrulaması, Facebook’un yalnızca doğrulanmış işletme sahiplerinin ürünlerini Facebook ve Instagram’da sergilemesini sağladığı süreçtir. Ayrıca, Shopify gibi mevcut mağazanızdan bir bağlayıcı ile Instagram Shopping’e giriş yapıyorsanız, doğrulanmış alan adını almak kolaylaşır.

Öte yandan, manuel olarak onay alırsanız alan adınızı doğrulamanız gerekebilir. Bunu yapmak için üç yöntemden birini seçebilirsiniz:

 • Alan adının size ait olduğunu doğrulamak için DNS kaydınıza bir DNS TXT girişi ekleyin
 • Facebook tarafından sağlanan bir HTML dosyasını web dizininize yükleyin ve Business Manager’da alan sahipliğini onaylayın.
 • Etki alanı ana sayfanızın <head> bölümüne bir meta etiket ekleyin

5- Fiziksel Ürünlerin Bulunmaması

Bazı durumlarda, ürünler nedeniyle hesabınızın Instagram Alışveriş için onaylanmaması söz konusu olabilir. Bu büyük ölçüde Instagram’da çok yeni bir katalog oluşturduğunuzda ya da boş olduğunda ya da bir ya da iki ürüne sahip olduğunda olur.

Öte yandan, fiziksel olmayan veya dijital türde bir ürün satıyorsanız bunun bir nedeni daha olabilir. Bir dijital ürün kategorisi seçtiyseniz veya orijinal olarak bir kategoride işlem yaptıysanız, kurulumun herhangi bir noktasında Facebook veya Instagram Alışveriş için yapacağınız başvuru reddedilebilir.

Çözüm yolu nedir?

Instagram Shopping, doğrudan alıcılardan gelen doğrudan alışverişi destekler. Satılacak fiziksel bir ürüne sahip olmak, Alışveriş için onay almak için önemli kriterlerden biridir, bu nedenle fiziksel ürünlerle uğraşmanız gerekir.

Bu arada yeni bir Instagram ürün kataloğu oluşturduysanız, onay alabilmek için kataloğunuzda en az 9 ürün bulunmalıdır. Örneğin 30 ve 32 beden 4 çift pantolonunuz ve M ve L beden 3 gömleğiniz varsa toplam ürünleriniz (4*4) + (3*3) = 25 olur.

Instagram alışveriş için yeniden başvuru

Instagram Alışveriş Hesabı Onaylanmadı: Yeniden Başvuru İçin İtiraz

Hesabınızı inceleme için ayarlama

Ürün kataloğunuzu Instagram profilinize ekledikten sonra profilinizi incelemeye gönderebilirsiniz. Göndermek için belirli adımları izlemelisiniz:

 • Instagram profilinden ‘Ayarlar’a gidin
 • Alışveriş için kaydolun ve gerekli bilgileri doldurun.
 • Hesabınızı incelemeye gönderin.

Bazı işletmeler, alan doğrulaması için bir bildirim alır. Bu durumda gerekli adımları takip ederek domain doğrulama işleminizi tamamlayıp tekrar gönderebilirsiniz.

Instagram Alışveriş için onaylanmak ne kadar sürer?

Instagram hesabınız Instagram Alışveriş için incelemeye alınırken. İnceleme süreci birkaç hafta sürebilir. Ancak, profilinize ve işletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak daha uzun sürebilir. Her durumda, ilerlemeyi kontrol etmek için profilinizi ziyaret edebilirsiniz:

 • Instagram profilinizden ‘Ayar’a gidin .
 • ‘Business’e tıklayın ve onay durumunuzu kontrol edin.

Diğer sorularınız için Facebook müşteri desteğiyle de iletişime geçebilirsiniz. Hesap onayı bildiriminizi alır almaz gönderi ve hikâyelerinizde ürünlerinizi etiketlemeye başlayabilirsiniz.

Instagram Profilime Kim Baktı?

Instagram profilime kim baktı uygulaması var mı? instagram profilime kim baktı uygulaması gerçek mi? Instagram  tüm sosyal medya hesapları arasında en çok tercih edilenler listesinin başında yer almaktadır. Instagram  ile ilgili en çok merak edilen sorunların biri de Instagram  profilime kim baktı? Sorusudur. Bu soruya her gün binlerce insan yanıt aramaktadır.

Peki, Instagram  profilinize kimin baktığını görmeniz mümkün mü? Play Store üzerinden Instagram  hesabınızın kimler tarafından incelendiğinde görebilmenizi sağlayan birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar aracılığıyla  Instagram da sizin profilinize kimlerin baktığını anlayabilmektesiniz.  Instagram  profilinize kimlerin göz gezdirdiğini bilmekte ama bu bilgiyi gizlemektedir ancak internette yer alan uygulamalar vasıtasıyla bu bilgiye erişiminiz mümkündür. Bu konuyla ilgili internette gezinirken karşılaşmış olduğunuz Instagram  profilime kim baktı hemen öğren, telefonunuza Instagram  kullanıcı adınızı aratanları bildirim olarak gelsin şeklindeki yazıları takip ederek sonuca ulaşabilirsiniz.

Instagram profilime kim baktı

Instagram  Profilime Kim Bakmış

Instagram  kullanıcı adımı kim aratmış, ptofilime kimler bakmış şeklindeki sorular her zaman için merak konusu olmuştur. Instagram  profil bilgilerime bakanlar gerçek mi diye soracak olursanız bunun cevabı elbette evet olacaktır. İnternette bu gibi reklamlara sıkça rastlanılmakta da bu bilgiler Instagram ın gizlilik ilkeleri arasında yer almaktadır. Fakat bu alanda tasarlanan farklı uygulamalarla Instagram  hesabınıza kimlerin göz attığını kolaylıkla görebileceksiniz. Ayrıca Instagram  profilime kim baktı öğrenmek istiyorsanız Instagram ın en keyifli özelliği olan story paylaşma özelliğiyle kendi Instagram  hesabınızda hikâye paylaşarak profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz.

Instagram  Profiline Bakanlar Nasıl Görülür?

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi Instagram , profilinize kimlerin baktığına kolaylıkla erişebilirsiniz. Instagram  profilime bakanlar nasıl görülür? Diyorsanız paylaşmış olduğunuz storylerle veya paylaştığınız fotoğraflarınızı beğenenleri öğrenebilirsiniz. İnternette yer alan uygulamaları takip ederek bu tür uygulamalardan hangi kullanıcıların profilinizi hangi tarihte görüntülediği bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu tür uygulamalar son derece güvenilir olmaktadır bu sebeple kullanıcıların bun konuyla ilgili endişe duymaları gereksiz olmaktadır. Aynı zamanda Instagram  profilime kim baktı hemen öğren şeklindeki reklam yazılarına tıklayarak da bu uygulamalara kolaylıkla erişebilirsiniz. Instagram da istediğiniz hesap ile ilgili bilgileri de bu uygulamalar sayesinde öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için bakabilirsiniz.

Instagram gizli hesap paylaşımlarını görmek mümkün mü?

Günümüzün hiç şüphesiz en fazla tercih edilen ve en fazla kullanıcıya sahip olan uygulaması instagram. Kullanıcılara farklı birçok alanda hizmet sunan instagram, her geçen gün altyapısını geliştirmekte, yeni uygulamalarla kullanıcıların beğenisine adanmıştır. Birçok kullanıcı instagram gizli hesap görme veyahut profil fotoğrafı büyütme hususunda araştırmalarda bulunmaktadır. Önce sizlerle instagramda gizli hesabın ne olduğuna değinelim. Gizli hesap, instagram uygulamasının gizlilik ilkesi gereğince kullanıcılara tanıdığı haklar arasında olup kullanıcıların kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam geliştirmiştir. Sistem kullanıcıları istekleri dâhilinde hesaplarını herkese açık, arkadaşlarına açık veyahut yalnızca kendisine açık şekilde kullanabileceklerdir. Fakat son zamanlarda geliştirilen uygulamalar aracılığıyla kişi hesabını herkese kapalı halde tutsa dahi içerik görüntülenebilmektedir.

Instagram Gizli Hesap Aracılığıyla Hesap Görüntüleme

Instagram uygulamasında takip etmediğimiz kullanıcıların hesabını görüntüleyebilir miyiz? Elbette görüntüleyebiliriz. Birkaç sene önce bu durum her ne kadar imkânsız da olsa gelişen teknoloji koşulları sayesinde artık bu durum sorun olmaktan tamamen çıkmaktadır. Bu noktada yapılması gereken ilk işlem söz konusu alanda hizmet veren bir uygulama indirmek olacaktır.

Instagram Gizli Hesap

Daha sonrasında ise uygulamaya instagram hesabınız üzerinden giriş sağlamanız, gizli hesaba sahip istediğiniz hesabı görüntülemeniz mümkündür. Instagram gizli hesap aracılığıyla hesap görüntüleme noktasında uygulama kullanıcıları bizlere sıklıkla gizli hesap görüntüleme işlemi sırasında karşı tarafa bildirim gider mi? Tarzında sorular sorulabilmektedir. Bu noktada kesinlikle endişe edilecek bir durumun olmadığımı belirtelim. Çünkü söz konusu uygulamalar instagram dâhilinde çalışmamaktadır dolayısıyla da karşı tarafa herhangi bir bildirim girmesi söz konusu dahi olamamaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görüntüleme Neden Yapılır?

Bu konu başlığımızda da sizlerle birlikte, instagram gizli hesap görüntüleme neden yapılır? Konusuna değineceğiz. Hepimizde bilmekteyiz ki söz konusu platform her ne kadar fotoğrafların paylaşıldığı, sosyalleşmenin sağlandığı bir platform da olsa çoğu kez stalk yapma sanatı olarak da nitelendirilmektedir. Bu noktada bizler takip edebildiğimiz kullanıcıların yanı sıra takip etme konusunda çekindiğimiz kullanıcıların da profilini görüntüleme isteğinde olabilmekteyiz. Bu nedenlerden ötürü geliştirilen uygulamaları sizlerde mobil cihazlarınıza kolaylıkla indirebilir, instagram gizli hesap görme noktasında istediğiniz gizli hesabı görüntüleyebilirsiniz. Instagram profil resmi büyütme nasıl olur? Profil resmini full olarak indirmek için tıklayın.

Görünürlüğünüzü Kontrol Etme

Mavi tikli instagram hesabı satış fiyatları

Instagram işletme hesaplarının artık çok zor onaylanıyor olması bu konuda kullanıcıları farklı alanlara yönlendirdi. İllaki onaylı bir insatgram hesabım olsun diye işletmeler farklı kullanıcı adına alınmış mavi tikli hesapları satın alarak bu hesapları kullanma yoluna gidiyor.

Mavitik.net olarak biz de mavi tikli instagram hesapları satışına başladık. 10 bin ile 1 Milyon arasında takipçisi olan mavi tikli instagram hesaplarından satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mavi tikli hesapların minimum fiyatları 16 bin TL’den başlamaktadır. Fiyatlar 70 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

Instagram ve Facebook account verification (hesap onayı) çalışmalarımız da son sürat devam ediyor. Mavi tik almak ve hesabınızı onaylı hale getirmek için belli başlı şartlar var. Bunların başında hesabın özgün bir kişiye ya da firmaya ait olması geliyor. Hesapta daha önce yeterli düzeyde paylaşımda bulunulmuş ve belli bir kitlesinin oluşmuş olması da gerekiyor. Mavi tik almak için en önemli şartlardan biri de telifli paylaşımların yapılmamasıdır. Başkasına ait fotoğraflar ya da videoları paylaştığınızda mavi tik alsanız bile şikâyet olması durumunda hesabınızın mavi tiki alınabilir.

Instagram ve Facebook mavi tik başvurusundan önce sahip olmanız gereken en önemli özellik de sizin ya da firmanızın hakkında yapılmış ulusal haberlerdir. Yani sizin tanınmış kişi ya da şirket olduğunuza karar vermek için sizin hakkınızda ulusal sitelerde (Hürriyet, Milliyet, Akşam, Sabah, İHA, DHA, CNNTürk gibi siteler) başlıkta adınız soyadınız veya firma adınız geçecek şekilde haberlerinizin olması gerekiyor. Eğer haberleriniz yoksa bu konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Instagram mavi tikli hesap fiyatları ne kadar?

Instagram mavi tikli hesap fiyatları ne kadar?

Hesabınıza mavi tik almanın çok maliyetli olacağını düşünüyorsanız eğer, hazır mavi tikli hesap satışlarımız devam ediyor. Mavi tikli hesap fiyatlarımız 16 bin TL ile 70 bin TL arasında değişiyor. Bize ulaşarak mavi tikli hesap satışı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hesap isimlerinin paylaşılması kendi inisiyatifimizde olduğundan her iletişim kuran kişiye mavi tikli hesapları veremeyebiliyoruz. Lütfen sadece merak ettiğiniz için mavi tikli hesaplarla ilgili yazmayınız.

24 Saat Sonra da Instagram Hikayenizi Kimin Görüntülediğini Görün

24 saat sonra Instagram hikayenizi kimin görüntülediğini nasıl göreceğiniz konusunda eksiksiz bir kılavuzdur. Instagram vurgulamalarınızı kimin görüntülediğini görmek için kullanabileceğiniz stratejilerin aynısı.

Öyleyse, Instagram hikayenizi süresi dolduktan sonra kimin görüntülediğini görmek istiyorsanız, bu kılavuzu seveceksiniz.

Instagram Hikayenizi Kim Görüntüledi

Instagram milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor, herkes bu sosyal medya platformuna bağımlı hale geliyor ve popülaritesi gün geçtikçe artıyor.

Kullanıcılarına sayısız özellik sunar ve öne çıkan hikaye ve hikayeler bunlardan biridir. Öne Çıkanlar, bir hikayenin varsayılan 24 saatlik kullanım süresinin sona ermesinden sonra yanınızda tutmaya karar verdiğiniz Instagram hikayenizin küçük bir parçasıdır. Öne çıkanlar, siz onları silene kadar profilinizde görünür.

Önemli Noktalar ve Hikayeler arasında karıştırmayın, bunlar birbiriyle ilgilidir ancak tamamen farklıdır. Öne çıkanlar hikayelerin bir parçasıdır. Önce hikayeler oluşturmanız gerekir, sonra bunları yalnızca Öne Çıkanlar olarak kaydedersiniz.

Instagram’daki Öne Çıkanlar özelliği, en sevdiğiniz hikayeleri arşivlemenize ve ayrıca 24 saat sonra Instagram hikayenizi görüntüleyen kişilerin bir listesini sağlamanıza olanak tanır.

Önemli Noktalar’ı, geçmişte yayınladığınız en sevdiğiniz ve en popüler hikayeleri ve olduklarından daha popüler olmayı hak ettiğini düşündüğünüz hikayeleri kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Instagram hesabını, ürün ve hizmetlerini kalıcı olarak profillerinde tanıtmak için ticari amaçla kullanan kişiler.

Öne çıkanlar arşiv öykülerinden oluşturulur, Öne Çıkanlar oluşturmak için arşivdeki öykülerinizden bazılarına ihtiyacınız olması gerekir. Bu, Instagram tarafından sağlanan dahili bir özelliktir ve bu özelliği açmak oldukça basittir.

24 Saat Sonra da Instagram Hikayenizi Kimin Görüntülediğini Görün

İşte bunu yapmak için izleyebileceğiniz adımlar:

Arşiv Özelliği Nasıl Etkinleştirilir?

İlk önce profil simgenize tıklayarak profil bölümüne gidin.

Sağ üst köşedeki üç yatay çizgili simgeye dokunun.

Sağ tarafta bir menü açılacak ve ayarlar sekmesini seçecektir.

Gizlilik’e gidin ve hikaye seçeneğini seçin.

Arşive Kaydet’i bulun, etkinleştirin.

Bu özellik etkinleştirildiğinde Instagram hikayelerinizi arşivlemeye başladı. Profilinizde gizli tutuldukları için takipçileriniz tarafından görülmezler, uygulamada onlara yalnızca siz erişebilirsiniz.

24 Saat Sonra Instagram Hikayenize Kim Baktı?

24 saat sonra hikayenizi kimin görüntülediğini veya hikayenin kaybolduğunu görmek için Instagram’ı açın ve Arşiv sayfasına gidin. Hikayeyi seçin ve aşağıdan yukarıya doğru kaydırın. İşte bu, 24 saat sonra hikaye izleyicilerinizin bir listesini burada göreceksiniz.

Instagram hesabını iş amaçlı kullanıyorsanız, özellikle ürün reklamlarınız için olduğu için Öne Çıkanlar’daki görüntüleme sayısının ne olduğunu bilmek istersiniz.

Bir hikayeden Öne Çıkanlar oluşturduğunuzda, Vurgu ayrıca o hikayenin izlenme sayısını da içerir. Vurgu oluşturulduktan sonra herhangi bir yeni görünüm mevcut görünüm sayısına eklenir.

Bu sayıya, kullanıcı hesabı başına yalnızca bir kayıt kaydedilir; bu, birinin Öne Çıkanlar’ınızı kaç kez görüntülediğini bulamayacağınız anlamına gelir. Buna göre, aynı profilden yeni bir görünüm için yeni bir sayı almayacaksınız.

İnsan doğasının önerdiği gibi, hepimiz başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğünü merak ediyoruz, benzer şekilde sosyal medya platformlarında da herkes son zamanlarda profilinizi kimin görüntülediğini merak ediyor. Bunun için Instagram uygulaması tarafından sağlanan dahili bir özellik vardır.

Instagram Hikayenizin Önemli Anlarını Kimin Görüntülediğini Görün

Instagram hikayenizin önemli noktalarını kimin görüntülediğini öğrenmek için profil bölümüne gidin.

İzlenme sayısını öğrenmek istediğiniz Vurgulamaya dokunun.

Gören” düğmesine tıklayın.

Burada, hikayenizin vurgulandığını gören kişilerin bir listesini görebilirsiniz.

Belirli bir kullanıcının vurgulamasını gizleme seçeneğiniz de olabilir.

Gizlilik ayarlarını değiştirerek bunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Instagram şifresiz beğeni

Sosyal medya platformları arasında yer alan ve en çok talep edilen platform olarak göze çarpmakta olan Instagram’da kullanıcılar takipçi ve beğeni işlemlerine fazlasıyla önem vermektedir. instagram beğeni hilesi şifresiz şekilde kazanmak isteyenler bu yollara da girebiliyor. Bu anlamda özellikle de etkileşimlerin çok olması adına beğeni sayılarını artırmak isteyen kullanıcıların bu noktada Instagram şifresiz beğeni işlemlerine yönelmesi de bir bakıma bu alandaki taleplerin bir hayli fazla olduğunu bizlere göstermektedir.

Instagram gibi milyonlarca kişiye hitap eden ve neticesinde de birçok amaç için bu platformda hesap açan kişinin de amaçlarına yönelik kitleleri oluşturmasına dikkat eden platformda sizler de fazlasıyla aktif olabilirsiniz. instagram şifresiz beğeni gönderme eğilimi kadar instagram şifresiz beğeni kazanma da sosyal medya kullanıcılarının aradığı hizmetlerden biri. Nitekim Instagram üzerinden paylaşılan her gönderi ve bu gönderilere gelen beğeniler sizlerin zamanla etkileşimlerinizi de artıracak olup daha fazla kişiye hitap etmeniz anlamına da gelecektir. Bu da daha ucuz ve uygun fiyatla beğeni kazanmanın yollarını aramamıza neden oluyor. Güvenilir instagram şifresiz beğeni paneli ile bu hizmeti alabilmeniz mümkün. Ancak instagram şifresiz beğeni satın alayım derken kredi kartı bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesine karşı da uyanık olmalısınız. Eğer uzun süredir instagram şifresiz beğeni paneli hizmeti veren bir panel değilse ya da SSL sertifikası (Domain HTTPS:// ile başlamalı) olmadan kredi kartı ödemesi yapmanız isteniyorsa bu sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Instagram beğeni hilesi şifresiz mümkün mü?

Instagram şifresiz beğeni satın alma

Instagram şifresiz beğeni hizmeti genellikle sizin de takip etmeniz ve beğenmeniz karşılığında verilir. Bunun dışında bedava instagram şifresiz beğeni veriliyorsa burada bir art niyet aranabilir. Çünkü kimse size parayla aldığı bir hizmeti bedava sunmaz. Günümüzde birçok Instagram kullanıcısı gönderileri için daha fazla beğeni kasmak ve bu noktada etkileşimlerini de artırmak amacıyla birçok panel üzerinden Instagram beğeni satın al işlemleri gerçekleştirerek olabildiğince beğeni satın alabilirler. Beğenilerin fazla olması belirttiğimiz üzere zamanla daha fazla takipçiye ulaşılması ve neticesinde de etkileşimlerin fazla olarak bu alandaki popülaritenin de artması amaçlanmaktadır.

Nitekim Instagram’ı kullanan birçok kişilerin çeşitli amaçlar için Instagram’ı tercih ettiklerini de görmek mümkündür. Bu kapsamda özellikle de ticaret anlamında sayfalar açarak takipçi elde etmek isteyen kişilerin çok daha fazla bu alanlara önem verdiği de görülmektedir. Ayrıca yine gezdiği, gördüğü yerleri paylaşan ya da eğitim platformları kapsamınca yine reklamlarını yaparak daha fazla kişiye hitap etmek isteyen kişilerin de bu alanda çeşitli uğraşlarının olduğunu görmek mümkündür. ,

Instagram beğeni hilesi şifresiz mümkün mü?

Instagram beğeni hilesi şifresiz mümkün mü?

Instagram üzerinden fotoğraflar, videolar paylaşılabilir ve bu paylaşımların da daha fazla kitleler tarafından görülmesi adına beğeni, yorum gibi etkileşimleri artırıcı işlemlerden faydalanılabilir. Bu kapsamda özellikle de sizlerin bu alandaki gelişimlerinizi artırmak ve neticesinde çok daha iyi biçimde etkileşimler alarak kendi çapınızda birçok amacı gerçekleştirmek için de Instagram beğeni işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Instagram şifresiz beğeni Türk hesaplardan almanız daha uygun olacaktır. instagram şifresiz beğeni yabancı hesaplar da etkilidir ancak etkileşim aynı dilden yapılan yayınlarda daha fazladır. Instagram beğeni ile birlikte sizler de gönderilerinizdeki etkileşimleri artıracak olup zamanla çok daha fazla kişiye erişeceksiniz. Bu da sizlerin elbette amaçlarınıza ulaşmanız açısından çok daha iyi bir strateji izlemeniz anlamına gelecektir.

Sizler de bu alanlara fazlasıyla önem göstererek Instagram çapında ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşabilir ve neticesinde çok daha kişiye de hitap edebilirsiniz.

Şifresiz, düşmeyen (No drop) instagram takipçi satın alabilirsiniz

No drop 2021 instagram takipçi fiyatlarımız şöyle:

 • 5.000 instagram düşmeyen takipçi (no drop follower) 50$
 • 10.000 instagram düşmeyen takipçi (no drop follower) 90$
 • 15.000 instagram düşmeyen takipçi (no drop follower) 130$

10 bin takipçi sınırını aştınız ve Instagram yukarı kaydır özelliğiniz açıldı. Neler elde edebiliyorsunuz?

Yukarı kaydır aktif olduktan sonra, etkileşimi çeşitli şekillerde artırmak için kullanabilirsiniz. Bu sizin yaratıcı zekanıza kalmış. Çünkü 10 bin kişilik bir kitleyi bir alana yönlendirebileceksiniz artık.

Instagram yukarı kaydırı kullanarak müşterileri size bağlamanın bazı akıllı yolları :

 • Bülten kayıt sayfası
 • Şirket blogunuz
 • YouTube kanalınız
 • Bir ürün demosu
 • Bir ürün kategorisi
 • Özel bir indirim linki
 • Bir yarışma sayfası
 • Bir rezervasyon sayfası
 • Adsense reklamlı kişisel sayfa

Ne kadar yaratıcı olduğunuz – ve ne tür bir sayfaya bağlantı vereceğiniz – kurumsal kültürünüz, işletmenizin sesi ve pazarlama hedefleriniz tarafından yönetilecektir. Pazarlama sonuçlarınızı iyileştirmek için Instagram’ın gücünden nasıl yararlanacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ajans PR ile iletişime geçerek markanızı popüler hale getirmenin yollarını birlikte arayabiliriz.