Instagram Video indirme ve Instagram Story indirme Nasıl Yapılır?

Tem 27, 2020 Instagram
Instagram Video indirme ve Instagram Story indirme Nasıl Yapılır?

Sosyal medya uygulamaları arasında en popüler olan Instagram, kullanıcılar tarafından ilgi görmeye devam etmektedir. Instagram’da beğendiniz videoları cihazına indirmek isteyen birçok kişi intagram video indirme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyor. Yazımızda adım adım instagram video indirme ve instagram story işlemlerini adım adım anlatarak, kolaylıkla yapmanızı sağlayacağız.

Instagram video indirme en kolay nasıl yapılır?

Videolar sosyal medya uygulamalarının aktif kullanılmasıyla birlikte popüler bir kayıt türü haline dönüştü. Beğendiniz videoları, Facebook’da olduğu gibi Instagram video indirme mümkündür. Birden fazla yöntemi kullanabilirsiniz instagram video indirmek için bu yöntemleri videoyu indireceğiniz dosyalara göre seçmeniz gerekmektedir. Telefonların özelliğine göre çalışan uygulamalar farklılık göstermektedir. Aynı durum bilgisayarda da geçerlidir. Bilgisayardan video indirmeye çalıştığınızda Windows bilgisayarla İOS işletim sistemli MAC bilgisayarda çalışan programlar aynı değildir. Bunun için MAC bilgisayarda tarayıcı ayarı yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram video indirme en kolay nasıl yapılır?

Bilgisayara Instagram’dan Video Nasıl Yüklenir?

Öncelikle bilgisayardan hesabınızı açmanız gerekmektedir. Instagram video indirme işlemini online olarak yapmak istiyorsanız; bilgisayardan hesaba giriş yapmanız gerekmektedir. Instagram video indir işlemi Iphone telefon veya diğer cihazlar üzerinden de yapılmaktadır.  Bu sayede instagram video indirme işlemleriniz kolaylıkla yapılmaktadır. Şu siteleri kullanarak instagram videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Instagram’dan Telefona Nasıl Video Yüklenir?

Telefonunuzda Instagram mobil uygulaması olması gerekmektedir. instagram video indirme işlemini WEB sitelerini telefona girerek hangi videoyu seçtiyseniz o video bağlantısını girin. Instagram uygulamasını kullanmak daha mantıklı bir yol olarak ve kısa yoldur. Bu sayede instagram video indirme işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.

Instagram’dan Telefona Nasıl Video Yüklenir?
Instagram’dan Telefona Nasıl Video Yüklenir?

Instagram’dan Iphone Telefona Nasıl Video Yüklenir?

Instagram mobil uygulamasının telefonda olması gerekir. Video indirme işlemi için WEB sitesine telefonla giriş yaparak istediğiniz video bağlantısını girebilirsiniz. Mobil uygulama kullanmak daha kolay gelmektedir. Appela marka telefonlar için instagram video indirme uygulamalarını sizler için seçtik. App Store’a girerek aşağıdaki uygulamaları indirebilirsiniz.

Instagram’dan Android Telefona Nasıl Video Yüklenir?

Instagram videolarını indirmek için mobil telefon kullanıcıları da çok fazla emek harcıyor. Android mobil işletim sistemi kullanıcıları instagram video indirmek için en güvenli uygulamaları tercih etmeli. Bunun için sizlere önereceğimiz instagram android video indirme uygulamaları listemize göz atabilirsiniz.

Instagram’dan Android Telefona Nasıl Video Yüklenir?
Instagram’dan Android Telefona Nasıl Video Yüklenir?

Instagram’dan Story İndirme nasıl yapılır?

Instagram story indirme işlemi yapabilmek için öncelikle hangi story ve paylaşan kişinin profilinin gizli olmaması gerekir. Instagram hikayelerinde paylaşılan videolar ve fotoğraflar indirilir. Yalnız paylaşan kişinin profilinin gizli olmaması gerekmektedir. Gizli olan kullanıcı profillerinin paylaşımlarını indirmeniz mümkün değildir. Instagram story indirme yapabilmek için masaüstü bilgisayarınızdan farklı tarayıcılar ile desteklenen tarayıcılar kullanmanız gerekmektedir. Birçok yazılımcının oluşturduğu araçları güvenle kullanabilirsiniz. Online olarak sadece instagram story indireceğiniz kişilerin kullanıcı adını girmeniz yeterlidir. Sonrasında indirmek istediğiniz tüm hikayeler, videolar, içerikler ve bomeeranglar karşınıza çıkacaktır. Çıkan içerikleri tek tek ya da toplu bir şekilde de indirebilirsiniz. 

“Instagram Video indirme ve Instagram Story indirme Nasıl Yapılır?” için bir yorum
  1. Instagram video indirme nasıl yapılır bilmiyordum siteniz ve içeriğiniz sayesinde öğrendim çok yararlı oldu elinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir