Instagram Ücretsiz Takipçi Almak Ne Kadar Doğru?

Nis 10, 2020 Instagram
Instagram Onaylı Hesap Nasıl Alınır? (Resimli Anlatım)

Instagram ücretsiz takipçi kasma kulağa çılgınca gelse de bu artık çok zor bir sorun değil. Bilindiği üzere teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte gerek sosyal medya gerekse teknolojinin her alanında iyi ya da kötü kullanım amacı taşıyan birçok program geliştirildi. Bu programlardan bir tanesi ise instagram ücretsiz takipçi kasma adı altında instagram kullanıcı adı ve şifrenizi bu programa girerek, ücretsiz takipçi kasabilmeniz mümkün.

Peki, bu nasıl oluyor diye merak ettiğinizden eminiz. Bu programın amacı yüksek takipçi sayısı bulunan bir instagram hesabındaki takipçileri otomatik olarak sizin hesabınız üzerinden takip etmeniz. Bir terslik olduğunu düşünüyorsanız haklısınız. Evet ilk etapta otomatik olarak sizin hesabınız yüksek takipçiye sahip bir sayfadaki takipçilere otomatik istek atıyor. Lakin dakikalar içerisinde binlerce kişiye istek attığı için, takip ettiği kişiler tarafından size takip isteği olarak dönüş sağlıyor.

Bir nevi bu programın amacı karşılıklı takip etme olsa da parmağınızı kıpırdatmadan yeni takipçilere sahip olabiliyorsunuz. Hem organik bir şekilde takipçi sayınız hızla artmış oluyor ve hiçbir karşılık ödemeden takipçi sayımızı yükseltmiş oluyoruz.

Instagram ücretsiz takipçi kasma siteleri

İnternet üzerinden gerek İnstagram, Facebook, Twitter gibi birçok sosyal medya hesapları için birçok hizmet sunulmakta. Peki, bu sitelerin ne kadarı güvenilir orasını bilmek pek mümkün değil maalesef. instagram ücretsiz takipçi kasma programı söylentisi kulaklarımıza çınlatmaya başladı bile.

Bir ürünün ya da bir programın ücretsiz olduğunu duyduğumuz zaman balıklama atlamayı çok seviyoruz. Güvenilir mi, doğru veya yanlış mı diye düşünmeden direk indirir ve kullanmaya başlarız. Bu başlı başına bir hata olmasının yanı sıra kişisel verilerimizi kaybetmemize neden olabilir. Bunun nasıl olacağını düşünüyorsanız biraz bu konuya değinelim.

Instagram ücretsiz takipçi kasma

Instagram ücretsiz takipçi kasma adı altında piyasaya sürülen bu program tamamen gerek kişisel bilgilerinizi gerekse İnstagram Hesabınızı kaybetmenize neden olabilir. instagram ücretsiz takipçi kasma yönünde ısrarla yapılan aramalar sonucunda çalışmaya başlamadan önce programa giriş yapmanız için instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Kulağa hoş bir şey gibi gelse de bu tamamen bir yanıltmadan ibaret değil. Bu programın tarafınıza sunulmasındaki amacı size göre instagram ücretsiz takipçi kasma gibi gözükse de hesabınızı riske atmanızdan başka bir şey değil.

Program yüksek takipçiye sahip bir sayfanın takipçilerini sizin adınıza otomatik olarak takip etmesi ve takip ettiğiniz kişilerin geri dönerek sizi takip etmesinden ibaret. Bunu normal bir şekilde sizde yapabilirsiniz, herhangi bir program olmadan instagram ücretsiz takipçi kasma adı altında video hazırlayıp elinizle takip isteği atabilir ve geri dönüşler sayesinde takipçinizi yükseltebilirsiniz.

Instagram ücretsiz takipçi kasma aramaları ile ne amaçlanıyor? Takipçi sayınızın azalıp azalmaması sizin takipçiler tarafından beğenilecek içerikler üretmenize bağlı. Bu nedenle bu ve buna benzer programlar sizin sosyal medya hesaplarınızı kaybetmenize neden olur. Çünkü sosyal medya giriş bilgilerinizi o programa girerek, o programı yazan kişiye giriş bilgilerinizi çoktan iletmiş olursunuz. Bu tarz programlar hiçbir zaman güvenilir olmamıştır.

Instagram ücretsiz takipçi kasma

Instagram ücretsiz takipçi kasma

Instagram ücretsiz takipçi kasma gibi bir şey maalesef söz konusu değil. Takipçi sayınızı artırmak için ya iyi bir içerik üreticisi olmanız gerekmekte ya da gerek Tv programlarından kesit alarak instagram Sayfanızda paylaşmanız gerekmektedir. Ücretsiz olan bir program ya da uygulama şimdiye kadar güvenilir olduğunu maalesef göremedik. Bu nedenle emek vererek ya da internet üzerinden instagram takipçi satan firmalar aracılığı ile iletişime geçip takipçi satın alabilirsiniz. Lakin internet üzerinden satın aldığınız takipçiler, Kendi Sayfaları üzerinden çekiliş yaparak sizin sayfanızı takip etmeleri koşulu ile hediyeleri alacağını vaat etmektedirler. Bunlar pek sağlıklı takipçiler olmasa da sizin ürettiğiniz içeriklerden memnun kalırlarsa sayfanızı uzun süre takip edebilirler. Bunların dışında bir yol daha mevcut.

Instagram ücretsiz takipçi kasma çekilişleri yaparak. Konumuz ücretsiz olsa da maalesef ücretsiz olan birçok yöntemin hesabımızı kaybetme riski ortada. Bu nedenle eğer hızlı bir zamanda yüksek takipçi sayısına ulaşmak istiyorsanız, belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bunların en kolayı ise kendi instagram hesabınız üzerinden çekiliş yapmanız gayet kolay . İlk olarak takipçilerinize hediye edeceğiniz bir hediye seçip, bu hediyeyi vermeniz karşılığında tek yapmaları gerekenin sayfanızı takip etmeleri ve yoruma 1 ya da 2 arkadaşlarını etiketlemeleri. Maliyet açısından sizi zorlamadan ciddi takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Instagram ücretsiz takipçi kasma adı altında ücretsiz bir program gelir mi, zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir