Instagram Ücretsiz Çekiliş Yapan Siteler

Nis 10, 2020 Instagram
Instagram Ücretsiz Çekiliş Yapan Siteler

Instagram üzerinde yüksek takipçi sayısına sahip sayfalar gerek takipçi sayısını artırmak gerekse Sponsorları aracılığı ile çekilişler yapmaktadırlar. Bu sayfalar Sponsorları aracılığı ile çok ciddi miktarda ücret almalarının yanında hem de kendi sayfaları gün geçtikçe takipçi sayfaları hızla artmakta. Yüzbinlerce insan bu çekilişe katılmak için sayfaya yorum ve beğeni atmakta. instagram ücretsiz çekiliş sitesi adı altında yapılan bu çekilişler nasıl yapılıyor bir göz atalım.

Instagram ücretsiz çekiliş nasıl yapılır?

Instagram ücretsiz çekiliş kullanıcılar tarafından ücretsiz olsa da Sponsorlar tarafından kullanıcılara edilecek hediyeler Sayfa sahibine para karşılığında ya da Telefon, Fotoğraf Makinesi, Çeyrek Altın gibi birçok ürün verilir. Sayfa sahibi elbette bunun karşılığında belirli bir ücreti Sponsorlar tarafından temin eder. Kullanıcılardan ise sayfanın yapıldığı çekiliş yapıldığı durumun altına 1 ya da 2 kullanıcıyı etiketleyip, Çekiliş yapan sayfanın takip ettiği hesapları takip etmeleri gerekmektedir.

instagram ücretsiz çekiliş

Çekilişe katılmak için söylenen sayfaları takip etmek ve yoruma 1 ya da 2 kullanıcıyı etiketlemeniz durumunda çekilişe ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Peki, bu instagram ücretsiz çekiliş Öncelikle çekilişi yaptığınız postun adresini kopyalamanız ve İnternet üzerinden çekiliş yapılabilen siteye girip postunuzu oraya yapıştırmanız gerekmektedir.

Daha sonra çekiliş yapacağınız sayfada Kaç kişi kazanacak, Kaç yedek olacak, etiket sayısı veya içerdiği kelime veya kelimelerin ayarlarını tamamlamamız gerekiyor.

Ayarlarımızı yaptıktan sonra çekilişimizi tamamlayabiliriz. Herhangi bir güvensizlik vs. olması mümkün değil. Bunun nedeni internet sitesi üzerinden ve tamamen yazılım ile çekilişin gerçekleştirilmiş olmasıdır.

Instagram ücretsiz çekiliş programları

Instagram ücretsiz çekiliş Programı adı altında yüzlerce internet sitesi mevcut. Bunların bazıları belirli bir çekilişe kadar ücretsiz izin veriyor belirli bir kısımdan sonra ücretli hale geliyor. Bu programları sizin için inceledik.

Bu sıralamalar instagram ücretsiz çekiliş yapan siteler yazılarak Google sıralamasına göre incelenmiştir.

SİMPLİERS programı ile instagram ücretsiz çekiliiş yapabilirsiniz.

SimpliFree

Bu internet sitesi Bin yoruma kadar ücretsiz çekiliş hakkı veriyor. Her hangi bir şifre ya da kullanıcı adı istemeden çekilişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin sadece Bin yoruma kadar ücretsiz çekiliş yapma hakkı sunuyor ve sadece 3 defa gerçekleştirebilirsiniz.

SimpliPro

SimpliPro ise bir ücretli çekiliş yapmanıza olanak sağlıyor. 2 milyon yoruma kadar istediğiniz ve sorunsuz bir şekilde çekiliş hakkı sunuyor. Eğlenceli canlı yayın animasyonları, aynı takipçinin 2. Defa kazanma olanağının olmadığı, çekiliş sonucunu kaydedebilme ve sonuçları sayfanızda paylaşma imkânı, kaç kazananın belirleyebileceğiniz ve istediğiniz kadar yedek talihli sayısı seçme olanağını sunuyor. https://simpliers.com/tr

cekilisyap.com programı ile instagram ücretsiz çekiliş yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir çekiliş yapma olanağı sunan bu site kullanım kolaylığı ve sadeliği ile dakikalar içerisinde çekiliş yapabilirsiniz.

Kodvizit.com/cekilis/ programı ile instagram ücretsiz çekiliş yapabilirsiniz.

Kolay kullanıcı ara yüzü ve sadeliği ile dikkat çeken bu site ücretsiz olması sebebi ile birçok kullanıcının dikkatini çektiği ve aktif olarak çekilişler için kullandığı bir sitedir.

 Onlinecekilisyap.com programı ile instagram ücretsiz çekiliş yapabilirsiniz.

Kolay kullanım ara yüzü, çekilişte kazanacak kişi sayısı, yedek talihli sayısı gibi birçok seçeneği içinde bulundurması ve en önemlisi ücretsiz olması takdire şayan.

Onlinekura.com programı ile instagram ücretsiz çekiliş yapabilirsiniz.

İsim ile kura çek, sayı ile kura çek, grup kurası çek, gibi seçenekleri içerisinde barındıran bu ücretsiz çekiliş sayfası kullanmaya değer.

“Instagram Ücretsiz Çekiliş Yapan Siteler” hakkında 5 yorum
 1. Bağış düğmenizin olmaması çok yazık!
  Bu harika bloga kesinlikle bağışta bulunacağım ! Sanırım şimdilik, RSS beslemenizi
  Google hesabıma eklemek ve kitap işaretlemekle yetineceğim . Yepyeni
  güncellemeleri dört gözle bekliyorum ve bu siteyi Facebook grubumla paylaşacağım.
  Sonra konuşuruz!

 2. Etkileyici bir paylaşım! Bunu, bununla ilgili küçük bir araştırma yapan bir meslektaşıma ilettim .

 3. Ne haber Sevgili, bu web sitesini gerçekten düzenli olarak ziyaret
  ediyor musun , eğer öyleyse bundan sonra kesinlikle iyi bir bilgi birikimi elde edeceksin.

 4. Selam çok güzel site !! Adamım .. Güzel .. Harika ..
  Web sitenize yer imi koyacağım ve beslemeleri de alacağım?
  Yayında bu kadar çok yararlı bilgiyi araştırmaktan mutluluk duyuyorum
  , bu konuda fazladan teknikler geliştirmek istiyoruz, paylaştığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir