Instagram PR çalışması yapan firmalar

Eyl 27, 2020 Instagram
Instagram PR çalışması yapan firmalar

Ülkemizde instagram mavi tik için haber yaptırma dendiğinde ilk akla gelen Pr ajansı hiç şüphesi Ajans PR. Instagram PR çalışması ile sizin ya da işletmenizin ulusal ya da global haber ajanslarında haberleri yayınlanır. Instagram PR çalışması ile Instagram yetkililerinin gözünden tanınmış/ünlü kişi ya da marka haline gelirsiniz. Instagram ya da Facebook hesap onayları için hayati öneme sahip olan PR çalışmalarının profesyonel firmalar tarafından yapılması da çok önemlidir. Bu yüzden siz de Instagram PR çalışması için NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Ajans PR ile çalışabilirsiniz.

Instagram PR çalışmasında hangi ajanslar ve siteler var?

Instagram PR çalışması yapılmasının nedeni nedir? Genel olarak sizin tanınmış bir kişi ya da sahibi olduğunuz işletmenin tanınmış, dikkate değer bir işletme olduğuna karar verilmesi için otoriter haber sitelerinde ya da ulusal haber ajanslarında haberlerinizin olması şartı aranıyor. Ajans PR, Türkiye’de en etkili 2 haber ajansı DHA (Demirören Haber Ajansı) ve İHA (İhlas Haber Ajansı) ile partner olarak çalışma sürdürmektedir. Ayrıca ülkemizin en büyük haber siteleri Hürriyet, Milliyet, Akşam, Güneş, Posta, CNN Türk, Haber7.com. Haber3.com, Haberler.com, Sondakika.com, Yenisafak.com, Acunn.com, Mynet.com, Turkiyegazetesi.com.tr, Beyazgazete.com.tr, Tgrthaber.com.tr, Gazeteduvar.com.tr, Timeturk.com, Milli Gazete, Ortadoğu Gazetesi, Memurlar.net gibi  sitelerle çalışmaktadır.

Instagram PR çalışması
Instagram PR çalışması

PR hizmetimiz ajanslar aracılığıyla TRT 1, TRT Haber, Star TV, Show TV, atv, Kanal D, Kanal 7, FOX TV, Beyaz TV, A Haber, CNN Türk, Haber Global, Habertürk, Halk TV, KRT Kültür, NTV, Tele1. TGRT Haber, TRT Haber, TV100, TVNET, Ulusal Kanal ve Ülke TV gbi ulusal televizyon kanallarına da servis edilmekte ve bu kanallarda da haberleriniz yayınlanmaktadır.

Sosyal Medya PR Çalışması Nasıl Yapılır

Instagram PR çalışması yapan firmalar arayışında olanların tercih ettiği Ajans PR ile sosyal medya PR çalışmasının nasıl yapıldığına dair de kısaca açıklama yapalım. Öncelikle sizin ya da iletmenizin hakkında detaylı bilgi alırız. Ardından bu bilgiler ışığında, firmanızın vizyonuna uygun şekilde bir içerik çalışması yaparız. İçeriğin sizin için uygun olup olmadığı konusunda onayı aldıktan sonra da ödeme işleminin ardından Instagram PR çalışması için gerekli gördüğümüz ve bütçenize de uygun ajans ve sitelerde haberlerinizi yayınlarız. Haberlerin yayın süresi, yoğunluğa bağlı olarak 30 dakika ile 24 saat arasında değişmektedir.

____

Ajans PR tescilli markadır ve NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir.

“Instagram PR çalışması yapan firmalar” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir