Instagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları

Tem 24, 2020 Instagram
Instagram mavi tikli hesaptan yorum yaptırmanın faydaları

Instagram mavi tik almış hesaplar o kadar değerli hale geldi ki, buralardan yorum yaptırabilmek için ayrı bir sektör bile oluştu. Ünlü isimler bile spam ve bot kişilerin yorumları yerine mavi tikli hesaplardan ücretli yorum satın alıyorlar. Biz de elimizdeki instagram mavi tikli hesaplar üzerinden müşterilerimize mavi tikli hesaplardan ücretli yorum hizmeti vermeye başladık. Mavi tikli hesaplardan yorum satın alma düşünceniz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mavi tikli hesaplara yorum attırma faydalı bir çalışma mı? instagram mavi tikli yorum, (verified accounts in instagram comments) onaylı olmayan hesaplardan yapılan yorumdan farklı mı? Bu sorular bize de en fazla sorulan sorular arasında yer alıyor. Bu yüzde mavi tikli yani onaylı hesaplardan yapılan yorumların avantajlarını da sizlere açıklayacağız.

Instagram onaylı hesaptan yorum on günlerde çok fazla talep edilen bir hizmet olduğundan mavitik.net olarak bu konuda değerli müşterilerimize bu konuda da hizmet vermeye karar verdik. Özellikle hikayelerinizin ve paylaşımlarınızın keşfete düşmesinde etkili olduğu yadsınamaz bir gerçek olan mavi tikli hesaplardan gelen yorumlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

instagram onaylı hesaptan yorum

Paylaşımlarınızın daha fazla etkileşim alması için keşfete düşme hilesi ya da instagram keşfete düşme hashtag kullanımı ile abartılı işlemlere girişmemenizi öneririz. Hesabınızın sağlıklı bir biçimde büyümesini hedefliyorsanız sponsor reklam çıkmaktan daha etkili olan instagram onaylı hesaptan yorum çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Tilki instagram yorumları bir paylaşıma ne katar? Neden ünlüler ya da fenomenler tilki instagram yorumları talep ediyorlar? Instagram mavi tikli hesaplardan yorum almak için ne yapmanız gerek? Tüm bu sorularınızı maddeler halinde yanıtlayalım.

Instagram mavi tikli hesaplardan yorum alma neye fayda sağlar?

 • Instagram storylerin keşfete düşmesinde etkili
 • Instagram fotoğraf paylaşımlarının etkileşimini artırır
 • Instagram video paylaşımlarının etkileşimini artırır
 • Hesabınıza elit bir hesap izlenimi kazandırır
 • Mavi tikli yorumlar profilin gezilmesini artırır
 • Instagram hesabına güven sağlar
 • Takipçi sayılarını doğal olarak artırır
 • Beğenileri artırır
 • Organik instagram yorumları sağlar
Instagram mavi tikli hesaplardan yorum alma
Instagram mavi tikli hesaplardan yorumlar böyle görünür

Mavi tikli hesaplardan yorum satın alma ajans adresi

Instagram mavi tikli yani onaylı hesaplardan yorum satın almak için 08503041728 numaralı telefondan bize ulaşabileceğiniz gibi aynı numaraya Whatsapp üzerinden de yazabilirsiniz. Dilerseniz günlük, dilerseniz de haftalık ya da aylık çalışma yapabiliyoruz. Bir paylaşımda kaç mavi tikli yorum olacağına karar vermeniz yeterli bizim için.

twitter facebook instagram verified icon png
twitter facebook instagram verified icon

Mavi tikli hesaplardan yorum satışı fiyatları

Instagram onaylı hesap (verified account instagram) ile yapılacak yorumların bir maliyeti var bize de. Bu yüzden eğer bu konuda kararınızı verdiyseniz sizinle çalışabiliriz. Hesabınızın doğal olarak büyümesinde bizim de desteğimiz olsun. Mavi tikli hesaplara yorum attırma fiyatlarımız tek bir yorum (instagram comment) 10 TL’dir. Yurtdışından yapılacak alımlarda fiyatımız 1.5 Dolardır. Aylık mavi tikli yorum anlaşmalarında 300 ve üzeri yorumlar için fiyatımızda bir indirim uyguluyoruz ve 8 TL’den hesaplama yapıyoruz. Bu da 2400 TL yapıyor.  ABD, İngiltere, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa ve İtalya gibi ülkelerden de sipariş verebilirsiniz.

 • 1 mavi tikli yorum 15 TL . Tekli satışımız yok
 • En az 3 yorum satışımız vardır.
 • Aylık 150 yorum 1500 TL (Günlük 5 tane atılır)
 • Aylık 300 yorum 2500 TL (Günlük 10 tane atılır)

Not: Mavi tikli hesaplar şimdilik sadece yabancı hesaplardır.

“Instagram mavi tikli hesaplardan yorum almanın faydaları” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir