Instagram mavi tik ücretli mi yoksa bedava mı?

Nis 18, 2020 Instagram
Instagram doğrulama talebi göndermiyor

Sosyal medya kullanıcıları instagram mavi tik ücretli mi yoksa bedava mı olduğu konusunu merak ediyor. Instagram, Facebook, Twitter ya da Youtube gibi sosyal medya platformlarında hesap onaylatmak için bu mecralara ödeme yapmanız gerekmiyor. Yani “instagram mavi tik ücretli mi” sorusuna yanıtımız “tabi ki hayır, paralı değil” şeklinde olacak. Ancak Google üzerinde yapacağınız aramalarda instagram mavi tik ücretli mi çalışmalarının yapıldığını gördüğünüzde ister istemez aklınıza yine aynı soru takılacak. instagram mavi tik ücretli mi, değil mi?

Ajans PR mavi tik instagram

Instagram hesap onaylama için belli şartlar var. Instagram mavi tik sadece bu şartları taşıyanlara verilse de, birçok kişi onaylanmayı hak ettiğini düşünmesine rağmen hesabını onaylatamıyor. Bu da yine aynı sorunun (instagram mavi tik ücretli mi) sorulmasına neden oluyor. Sosyal möedya hesaplarını onaylamak için belli şirketler var. bunlardan biri de Ajans PR. Markalar ve tanınmış kişiler için Piyar çalışmaları yapan şirket, aynı zamanda sosyal medya profil onaylama hizmeti de sağlıyor. Artık instagram mavi tik ücretli mi sorusunu sormanıza gerek kalmadı. Sosyal medya hesaplarının onaylanması için Facebook, Instagram ya da Twitter bir ücret talep etmese de, hesapların uygun hale getirilmesini sağlayan şirketler bunun için ücret alıyorlar.

Ajans PR
Ajans PR

Bu yazımızı instagram mavi tik ücretli mi sorusunu soranları aydınlatmak amacıyla kaleme aldık. Siz de tanınmış kişiyseniz ya da bir marka sahibiyseniz bizimle irtibata geçerek hesaplarınızın onaylanması için destek isteyebilirsiniz. Bazı kullanıcıların, normal kişisel hesaplarına da onay almak için bizimle iletişime geçtiğine şahit oluyoruz.

Instagram mavi tik için hesabınız uygun değilse de ücret karşılığında hesaplarınızı onaylayabiliyoruz. instagram mavi tik ücretli mi diye sorarken aslında paralı hesap onaylatmadan da bahsediliyor. Ancak bunun için ciddi bir bütçe gerekiyor. Lütfen tanınmış biri değilseniz ve instagram mavi tik için ciddi bir bütçe de ayırma düşünceniz yoksa iletişim kurmayınız. Çünkü yüzlerce kişi normal hesaplarının çok cüzi fiyatlarla (200-300 TL) onaylanabileceğini düşünüyor. Maalesef hesap onayları ciddi bir bütçe ile mümkün hale gelebiliyor.

Mavitik.net olarak Ajans PR şirketi ile birlikte çalışmalar sürdürmekteyiz. Detaylı bilgi için Ajanspr.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

“Instagram mavi tik ücretli mi yoksa bedava mı?” hakkında 4 yorum
  1. […] Instagramda mavi tik alma işlemi gerekli şartları yerine getirdiğiniz takdirde çok da zor bir işlem değil. Fakat […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir