Instagram Mavi Tik (Onaylı Hesap) fiyatı ne kadar?

May 18, 2020 Instagram
Instagram doğrulama talebi göndermiyor

Instagram mavi tik herkese verilmeye başlanmasının üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti. Herkesin, hesabını onaylatabileceği yönünde yapılan duyurunun ardından bir çok kişi “Instagram mavi tik ücreti ne kadar” diye sormaya başladı. Biz de bu yazımızda mavi tik fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını arayacağız.

Instagram mavi tik fiyatı ne kadar?

Aslında sosyal medya platformu instagram hesaplarını yoğun olarak kullananlar, Instagram Mavi Tik (Onaylı Hesap) fiyatının ne kadar olduğu yönünde “Instagram mavi tik fiyatı ne kadar” şeklinde sorulan sorulara gülerek karşılık verebilirler. Çünkü Instagram mavi tik ücretli bir hizmet değil. Parayı veren değil de, şartları taşıyan hesaplar onaylanıyor ve mavi tik simgesine kavuşuyor. Ancak Ajans PR (ajanspr.com.tr) gibi şirketler Instagram mavi tik için onay sürecinde hizmet verdiği gibi onaylı hesapların satışını da yapıyor.

Instagram doğrulama talebi göndermiyor

Instagram mavi tik fiyatı ne kadar diye sormak yerine, onaylı hesapların fiyatı ne kadar diye de sorulabilir. Ajans PR tarafından onaylanmış hesapların satışı 18 bin TL’dir. Bu fiyata kullanıcı adı değişikliği hizmet bedeli dahil değildir. Instagram mavi tik fiyatı ne kadar diye soran internet kullanıcılarının, kendi hesaplarını onaylatmak ve bunun bedelini öğrenmek için de bu soruyu sorduklarını varsayabiliriz. Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını kesin olarak verebilmek güç. Çünkü bazı hesapların eksikleri daha az, bazılarınınki ise daha fazla. Eksiklerin tamamlanması için yapılan çalışma da ayrı bir maliyet oluşturduğundan Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusuna aralıklı bir fiyat vermek doğru olacaktır. Ajans PR instagram mavi tik alma bedeli hesabın durumuna göre 5 bin ile 30 bin TL arasında değişmektedir. Hesabınızı yeni açtınız ve hiç takipçiniz yoksa, bu hesaba mavi tik almak için 30 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekir.

Instagram Ücretsiz Çekiliş Yapan Siteler

Instagram mavi tik ne kadar sürede alınır?

Instagram hesaplarını onaylatmak ve bu yönde bir hizmet satın almak isteyenler bu sorunun yanıtını da merak ediyor. Instagram mavi tik ne kadar sürede alınır? Yukarıda ifade ettiğimiz nedenlerden ötürü, Instagram mavi tik fiyatı ne kadar sorusunun yanıtına kesin bir fiyat veremediğimiz gibi yine aynı nedenle hesabın ne kadar sürede onay alacağına da yanıt vermek zordur. 2 saat içinde mavi tik aldığımız hesaplar olduğu gibi, 2 aydır onaylatmak için çaba harcadığımız halde hale onay alamadığımız hesaplar mevcut.

“Instagram Mavi Tik (Onaylı Hesap) fiyatı ne kadar?” hakkında 14 yorum
    1. Daha uygulamanın adını yazamıyor mavi tik istiyor 🙂
      Sen uygulamayı kullanabildiğind dua et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir