Instagram mavi tik onay nasıl alınır?

Tem 11, 2020 Instagram
Instagram mavi tik nasıl alınır?

Sosyal medya platformu instagram kullanıcılarının en fazla sorduğu sorulardan biri instagram mavi tik nasıl alınır sorusudur. Bu sorunun yanıtını bulmak için türlü çaba içine girseler de, güvenilir bir ajans ya da partner şirkete ulaşarak sonuç almaları bazen zor olabilmektedir. Çünkü “instagram mavi tik nasıl alınır” diye soranlar ve bunu Google üzerinden arayanların karşısına çıkan reklamlar veya backlinklerle kasılmış ve bu şekilde SERP’te yer bulabilmiş bir kısım kötü amaçlı kişilerin paylaşımlarına tıklayarak, onların ağına düşmeyin. Yüksek meblağlarda paralar vereceğiniz hizmetin her safhasının güvenilir ve hesap sorulabilir bir yapı ile muhatap olduğunuzdan emin olmalısınız.

Instagram mavi tik nasıl alınır?
Instagram mavi tik nasıl alınır?

Ajans PR (ajanspr.com.tr) Türkiye’de instagram hesap onayları ile ilgili en güvenilir kuruluşlardan biri. “Instagram mavi tik nasıl alınır” sorusunun yanıtını üç farklı çalışmamız ile veriyoruz.

PR ajansları içinde en etkili çalışmalar yapan, Türkiye’nin iki önemli haber ajansı İHA ve DHA ile çalışmalar yürüten Ajans PR öncelikli olarak tanınmış ve ünlü kişilere hizmet veriyordu. instagram mavi tik nasıl alınır diye soran marka yöneticileri ve ünlü isimlerin sosyal medya hesap onayları için verilen hizmetlere yenileri de eklendi.

PR çalışmalarımızda Türkiye gündemine gelmek isteyen kişiler, kurumlar ya da markaların ev ya da iş yerlerine göndereceğimiz ajans muhabirleri, yerinde çekim yaparak, elde edilen görüntüleri tüm televizyon kanallarına da servis etmektedir.

Televizyon tanıtımlarının fiyatını yüksek bulanlar için yine ajanslara servis edeceğimiz haberleri, ajansa abone olan tüm haber sitelerine de servis edebiliyoruz. Bu servisin ardından haberiniz minimum 10 sitede yayınlanıyor. Bu sayı ilgi çekici olması durumuna göre 50’ye kadar da çıkabiliyor. Detaylar için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Instagram mavi tik nasıl alınır?
Instagram mavi tik nasıl alınır?

Instagram mavi tik nasıl alınır sorusuna yanıt arayanlar için bir diğer hizmetimiz de garantili hesap onaylatma şeklindedir. Minimum iki ay süren çalışmamızın ardından, instagram hesabınızın mavi tik almasını sağlıyoruz.

Sosyal medya kullanıcısı olarak “instagram mavi tik nasıl alınır” sorusuna yanıt arayanlara bir diğer hizmetimiz de hazır mavi tikli hesap satışları şeklindedir. elimizde olan ve daha önceden onaylattığımız hesapları belli bir fiyat karşılığında sizin hesabınıza aktarıyoruz.

İlk mail adresi ile tam olarak yapılan devrin ardından ödeme yapıyorsunuz. Bu işlem de bir hafta gibi bir zaman alıyor. Tüm bunlara rağmen hala instagram mavi tik nasıl alınır diye soruyorsanız hemen bize yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir