Instagram mavi tik emoji ☑️

Oca 28, 2023 Instagram
Instagram mavi tik emoji indir

Instagram kullanıcılarının üzerinde durduğu konulardan biri instagram mavi tik emoji ekleyerek profillerinin daha kurumsal ve resmi bir görünüm kazanmasını sağlamak. Instagram mavi tik emoji indirmek ve profillerine bu sembolü eklemek, arkadaş çevrelerinde biraz olsun onaylı bir hesap sahibi gibi algılanmalarını sağladığından instagram hesaplarını onaylatıp mavi tik alamayanlar bu yöntemle profillerine sahte mavi tikler ekleyebiliyorlar. Bu yöntem, sosyal medyayı etkili kullananlar tarafından hemen anlaşılsa da, instagram sık kullanmayanlar mavi tik simgesi ile hileli yollara başvuranları kolay kolay fark edemiyor.

Instagram mavi tik emoji indir

Bu konuda resmi mavi tik benzeri bir çok sembol sanki instagram mavi tik sembolü gibi Google görsellerde bulunabiliyor. Bu yüzden İnstagram mavi tik hangisi olduğunu sizler için paylaşalım. Instagram tarafından onaylı hesaplara eklenen mavi tik sembolü yani Instagram mavi tik görseli şudur:

İnstagram mavi tik emojisi
İnstagram mavi tik emoji

İnstagram mavi tik emojisi kopyala

Instagram kullanıcıları mavi tik sembolünü sadece görsel icon olarak kullanmıyorlar. Bunu karakter olarak da profillerinde kullananlar var. Renk bazı tarayıcılarda ve cihazlarda görünmese de instagram gri ikon kullanmak isteyenler bu karakteri ile emojiyi kopyala yapıştır yolu ile profillerinde taşıyabiliyorlar. Instagram mavi tik ikonu kopyala yapıştır gibi basit bir yollar hesabınızın kurumsal ve özel olduğu hissini uyandırabilirsiniz. Siz de hesabınızın daha resmi görünmesini isterseniz şu karakteri kopyalayarak instagram profilinizde kulanın.

Tik İşareti (✓)
Instagram mavi ikon ☑️

İnstagram mavi tik emojisi klavye

Instagram kullanıcıları bilgisayardan direkt klavye tuşlarını kullanarak da instagram mavi tik emojisi elde edebiliyorlar. bunu oluşturmak çok basit olsa da bazı klavyelerin bu iconu oluşturma özelliği taşımamasından dolayı istenen tuşlara bassanız da bu emojiyi göremeyebilirsiniz.

İnstagram mavi tik emojisi klavye ile elde edebilmek için yapmanız gereken burada tarif ettiğimiz yolu izlemek ve böylece instagram tik simgesini gösterebilirsiniz; Klavyeden [ALT] tuşuna basılı tutun ve nümerik tuşlardan [0252] sayısını girin. Yani [ALT] + [0252] = √ olarak tik onay işareti oluşturmuş olacaksınız. İnstagram mavi tik sembolü konusunda ısrar etmek yerine direkt instagram mavi tik de almanız mümkün. Hesap onayı hileleri ile değil de PR çalışmalarımız ya da ücretli mavi tikli hesaplarımız için iletişim kurabilirsiniz.

“Instagram mavi tik emoji ☑️” hakkında 45 yorum
  1. Dogrulama kodu bir kac defa gondermeme ragmen halen bir sey olmadi aceba neden boyle oluyor

  2. Instagram yoneticileri bende ünlüyüm ama mavi tikim yok lütfen mavi tikimi verin.

  3. İnstagram beger0 yorumu yapan kişiyim artık yapamıyorum malesef yazmanıza gerek yok?

  4. Bana da mavi tik verebilir misiniz.Genç bir karakalem çizimciyim Sayfam 10 K ve üzeri keşfedilmek istiyorum.Şimdiden teşekkürler ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir