Instagram mavi tik alan ajanslar

Oca 16, 2020 Instagram
Instagram mavi tik alan ajanslar

Tanınmış kişilerin ve kurumların sosyal medya hesaplarının onaylanması sürecinde sordukları sorulardan biri de “instagram mavi tik partner” olup olmadığıdır. “Instagram partner ajans” nedir ve neler yapar?

Dünyada en fazla kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram son yıllarda haddinden fazla büyümüştür. İlk etapta hesap onayları platform bünyesinde çalışan temsilciler tarafından yapılırken, daha sonra bu onay işlemleri bazı şirketler tarafından da yapılmaya başlanmıştır.

İçindekiler

Instagram mavi tik partner ajansları ne yapar?

Instagram partner ajans olarak anılan instagram hesap yönetimine yardımcı bu şirketler ABD’de ve Avrupa’da yoğun şekilde çalışırken, Türkiye’de henüz instagram partner ajanslarına yetki verilmediği görülmektedir. Türkiye’de instagram hesap onayı yapan ve mavi tik alan partner ajanslarının yerinde, sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya uzmanlığı gibi alanlar ve firmalar ortaya çıkmıştır. Instagram mavi tik hilesi mümkün mü?

mavi tik sembolü
mavi tik sembolü

Geçtiğimiz yıl ABD’de ortaya çıkan paralı instagram mavi tik (hesap onayı) haberleri sonrasında birçok instagram mavi tik partneri ile sözleşmeler feshedilmiş, kurum içinde çalışanlar da denetlenmeye başlanmıştır.

Instagram hesap onayı ABD’de ne kadara yapılıyordu?

ABD’de ortaya çıkan mavi tik furyasının bir kişisel hesabın onayı için 10-15 bin dolar talep ettiği öğrenilmiştir. Kötü niyetli kişilerin ve ajansların kullanıcıları mağdur etmemesi için Facebook ve Instagram yeni departmanlar geliştirmiştir. Bu olumsuz durum, hesap onaylarını zorlaştırmış, ünlü, tanınmış kişiler bile hesaplarını artık doğrulatamaz hale gelmiştir. Instagram mavi tik nasıl alınır?

Mavitik.net ne yapıyor?

Ünlü ama hesabınız henüz onaylatamayan kişiler ve kurumların sosyal medya hesaplarının onaylatılmasında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Instagram partner ajansı değiliz ancak Türkiye’de instagram partner kabulü başladığında mavitik.net olarak biz de bu hizmeti vermeye talip olacağız.

Mavi Tik verified account
Mavi Tik verified account

Instagram mavi tik hizmeti almak isteyen tanınmış kişiler; sanatçılar, sporcular, markalar ve daha birçok hesap sahibi için çalışmalarımız devam ediyor.

Instagram mavi tik fiyat 2020

Instagram mavi tik için yurtdışı bağlantıları Türkiye’de kişisel hesaplar için 4 bin, kurumsal hesaplar için de 7 bin dolar civarında para talep ediyor. instagram mavi tik hesap satın almak isteyenler ya da hesaplarını onaylatmak isteyenler bu meblağları ödeyip hesaplarını onaylatabiliyorlar. Instagram mavi tik satın alma illegal bir yöntem olduğundan, hesabın şikayet edilmesi sonrasında hesaptaki mavi tik onayı kaldırılabilir. Biz bu gibi illegal yöntemlere tamamen karşıyız. Tanınmış olmayan kişilerle ve kurumlarla çalışmıyoruz. Mavi tik hesap onayı başvurusu resimli anlatımı için tıklayın.

“Instagram mavi tik alan ajanslar” hakkında 4 yorum
  1. Kolay gelsin mavi tık almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
    Ya da bana bir iletişim numarası bırakırsan sizinle iletişime geçersen güzel olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir