Instagram mavi tik ajans nedir?

Nis 20, 2020 Facebook, Instagram
instagram mavi tik ajans

Sosyal medya hesaplarının onaylanması hususunda tecrübelerini uygulamaya döken ve bu konuda hizmet veren ajanslar için Instagram mavi tik ajansları ifadesi kullanılıyor. Genellikle instagram mavi tik ajanslarının Instagram partnerleri ile birlikte çalıştıklarını unutmamak gerekir. Çünkü sosyal medya platformlarında profillerin doğrulanması uzman bir ekiple hayata geçirilebilecek kadar önemli ve zorlu bir sürecin sonunda olabiliyor.

Mavi tik hesap onayları ile ilgili daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi instagram hesap onaylama işleminin standart şartları dışında spesifik çalışmalar da var. Uzman bir ekiple instagram hesaplarınızı onaylatmak biraz maliyetli olsa da garantili bir çalışma olduğundan birkaç ay sonra onaylı bir hesaba kavuşabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak hangisinde daha zor?

Dünyada en fazla abonesi olan sosyal medya platformu instagram olduğundan, bu platformun üyeleri arasında onaylı profile sahip olma arzusu diğerlerine göre daha çok rağbet görmektedir. Twitter mavi tik, Facebook mavi tik, Youtube ya da TikTok mavi tikleri için de benzer çalışmalar yapılmakta ve benzer şartlar aranmaktadır. Ancak en zor hesap onayları da Instagram hesapları için geçerli olan mavi tik onaylarıdır.

TikTok, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızı daha kolay ve kısa sürede onaylatabilmenize rağmen instagram mavi tik almak daha zor ve meşakkatlidir. Bu yüzden instagram mavi tik ajansları ile çalışma ve bu ajanslardan en azından danışmanlık hizmeti alma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Instagram mavi tik ajansları ne iş yapar?

Ajans PR sizlerin hem Türkiye genelinde daha kısa sürede daha çok kişi tarafından bilinmenizi sağlamak hem de sosyal medya hesaplarınızı onaylamak için farklı hizmetler sunmaktadır. Instagram mavi tik ajansları ne iş yapar sorusuna yanıt ararken mavitik.net’in de içerisinde olduğu grubun başat şirketi Ajans PR tarafından verilen hizmetleri düşünebiliriz.

instagram mavi tik ajans
Ajans PR : ajanspr.com.tr/

Türkiye’nin en iyi PR ajanslarından biri olan Ajans PR, reklam ve tanıtım çalışmaları dışında Türkiye’de en etkili sosyal medya partnerleri ile de çalışmalar yapmaktadır. instagram mavi tik ajans hizmeti veren şirketlerin Instagram ve Facebook mavi tik alma konusunda yüzlerce hesabın onaylanması işlemini yapan partnerleri ile sizlerin de hesaplarınızın onaylanmasında gerekli çalışmayı yapacaktır.

Instagram hesap onayının herkese verilen bir hizmet olmadığını, bunun için tanınmış kişi ya da marka olmanız gerektiğini unutmayın. Ajans PR tüm diğer Instagram mavi tik ajanslarının yaptığı gibi hesap onaylama için yüksek bütçeler ayırmaktadır. Müşterilerin de belli bir bütçe ayırmadan hesaplarının onaylanmasının zor olduğunu belirtelim.

“Instagram mavi tik ajans nedir?” hakkında 2 yorum
  1. Mavi tik birçok kuruluş için önemli hale gelmiş durumda verilen bu hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir