Instagram hesap onaylama hizmeti veren ajanslar

May 28, 2020 Instagram
Ajans PR mavi tik instagram

Bilindiği üzere sosyal medya hesaplarında artık hesap doğrulama önemli bir prestij hatta kişileri diğerlerinden ayırmak için de seçici bir yol. Facebook, Instagram, Twitter, Tiktok, Youtube gibi platformlarda hesapların doğrulanmış ve mavi tikli olması, bu hesap sahiplerinin diğer kullanıcılar gözünde de önemli ve seçkin kişiler olduğu algısı oluşturuyor. Instagram hesap onaylatma hizmeti sosyal medya platformları tarafından herkese verilmiyor. Bu yüzden Instagram hesap onaylatma hizmeti veren güvenilir ajansların olması ve bu ajansların hesapları onaylaması için giriştikleri süreçlerin açık seçik müşteriye açıklanması gerekir.

Instagram hesap onaylatma hizmetini kimler verir?

Sosyal medya platformu Instagram hesap onaylatma hizmeti veren birden fazla ajans bulunmaktadır. Bu ajanslar, sizin hesabınızın onaylanmasına yardımcı olur. Bunun dışında Instagram yetkilileri ile bir araya gelerek hesapların onaylatılması gibi bir durum söz konusu değildir. Direkt hesap onaylatmak sadece hesap sahibinin başvurusu ile yapabileceği bir eylemdir. Hesabınızı onaylatmak için karşılaştığınız kişiler ya da ajanslar, direkt instagram ya da Facebook yetkilileri ile görüşüp hesabınızı onaylatacağını söylüyorlarsa bu söylemelere inanmamanız konusunda sizi uyarırız. Instagram hesap onaylatma hizmeti veren ajansların yaptıkları, sizin hesabınızın şartları sağlayacak düzeye çıkarılmasını sağlamaktır. Bu şartlar profil bazlı olacağı gibi, medya bazlı da olabilir.

Instagram hesap onaylatma hizmeti veren ajanslar
Instagram hesap onaylatma hizmeti veren ajanslar

Türkiye’de en güvenilir PR ajanslarından biri olan Ajans PR da instagram mavi tik alma ya da hesap doğrulama talebi bilinen diğer adı verified account Instagram hesap onaylatma hizmeti konusunda hem hizmet hem de destek alabileceğiniz bir ajans. Daha çok haber ajansları ve haber kanalları ile işbirliği içerisinde yapılan çalışmalar, hesap sahibinin kamuoyu tarafından tanınmasını sağlamaya yönelik çalışmalardır. Instagram mavi tik başvurusunu yapmadan yani Instagram hesap onaylatma hizmeti almadan önce hesabınızın tam olarak uygun hale geldiğinden emin olmalısınız. Mavitik.net ile eşgüdüm içerisinde faaliyet gösteren AjansPR, hesabınızı güvenle onaylatabilmenize yardımcı olacaktır. Instagram hesap doğrulama tanınmış kişiler ya da kurumların da kendi başlarına gerçekleştiremedikleri bir eylemdir. Bunun için illaki bir sosyal medya danışmanına ihtiyaç duyabilirsiniz.

“Instagram hesap onaylama hizmeti veren ajanslar” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir