Instagram Beğeni Hilesi Yapma mümkün mü?

Şub 26, 2020 Instagram
Instagram mavi tik başvurusu nasıl yapılır?

Instagram beğeni hilesi ile profilde yapılan paylaşımlar daha popüler gibi gösterilebiliyor. Instagram her gün git gide büyüyen ve en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından birisidir. Instagram kullanıcıları burada fotoğraflarını düzenleyebilir ve takipçileri ile paylaşabilir. Kullanıcılar, çeşitli nedenlerden dolayı beğenilerini arttırmak istemektedirler. Fotoğraflarının daha çok beğenilmesini istemelerinin sebebi genel olarak fotoğrafın az beğeni alması ve bunun yanında gelen acaba fotoğraf kötü müydü hissidir.

Instagram beğeni hilesi hesabınızın kapanmasına yol açabilir

Bu durumda insanları instagram beğeni hilesi yapmaya sürüklemiştir. Sadece interneti açıp Instagram beğeni hilesi yazmanız bile karşınıza bununla ilgili onlarca site çıkaracaktır. Bu siteler genelde beğeniler için hesabınızın e-posta adresini ve şifresini isterler. Vermeniz tavsiye edilmez çünkü hesabınızın çalınma riski vardır. Hesaplarının çalınma riskini almak istemeyen kişiler bazen para ile beğeni sayısı satın alabiliyor. instagram beğeni hilesi konusunda size tavsiyemiz, bu hileli işlemlerden uzak durmanız.

Instagram Beğeni Hilesi Yapma mümkün mü?
Instagram Beğeni Hilesi Yapma mümkün mü?

Instagram’da fotoğraflarınızın beğeni sayısını arttırmak için illa hile yapmanıza gerek yoktur. Instagram da 1 milyonu aşkın kullanıcı var ve bu kullanıcılar ile karşılıklı fotoğraf beğenisi yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızın hiçbir güvenlik riski olmadan beğeni sayılarını bu sayede arttırabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi yerine daha doğal yollarla beğeni almanın yollarını aramanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu konuda yapılan hileler fark edildiğinde hesabınız kara listeye alınabilir ve doğrulama için sizden SMS ya da e-posta doğrulama kodu talep edilebilir. Bu kodu girdiğinizde hesabınız aktif hale gelse de instagram beğeni hilesi ile çok fazla beğeni yaptıranların bir süre sonra hesaplarının kapandığı görülmüştür.

Instagram Hesap Kapatma

Instagram kullanıcıları sıkıldıkları için ya da bu sosyal medya platformunda çok fazla zaman harcadıkları için hesaplarını silme kararı almaktadır. İlk önce Instagram hesabınızı silmek istiyorsanız bunu uygulama üzerinden yapamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Instagram kullanıcı kaybını önlemek için buna izin vermiyor fakat silme işlemini telefonlarınızın web tarayıcıları üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için ilk önce bu linke gitmeniz gerekmektedir. http://instagram.com/accounts/remove/request/permanent
Linke gittikten sonra mevcut hesabınızla Instagram’a giriş yapın. Daha sonra karşınıza bir menü çıkacak, bu menü size Instagram hesabınızı neden silmek istediğinizi soracak. Size en yakın cevabı işaretleyin ve gerçekten silmeye eminseniz hesabı kalıcı olarak sil tuşuna basın. Daha sonra sizden şifreniz istenecek. Unutmayın eğer gerçekten silmek istiyorsanız devam edin çünkü kalıcı olarak silinirse bir daha hesabın geri getirilmesi mümkün olmayacaktır. Tamamen eminseniz şifrenizi girin. Şifrenizi de girdikten sonra artık hesabınız kalıcı olarak silinmiş olacaktır. Eğer birden fazla hesabınız var ise ve onu da silmek istiyorsanız sağ üst taraftan aynı işlemleri tekrar uygulayarak onu da silebilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir