Facebook Mavi Tik Alma Yöntemi

Kas 11, 2019 Facebook
facebook-mavi-tik-symbol-verified-account nasıl alınır

Facebook’ta popüler sayfalar ve tanınmış kullanıcılar için mavi tik özelliği bulunmaktadır. Sadece doğrulanmış hesaplar tarafından kullanılabilen Facebook mavi tik arama kısmında ya da profilde hesap adının yanında görünür. Bu mavi tikin anlamı ise herhangi bir sayfanın ünlü bir kişiyi, global bir markayı ya da tanınmış bir kişiyi temsil ettiğini Facebook’un onaylamasıdır.

Sosyal medya kullanıcılarının her geçen gün artması aynı zamanda sahte hesapların artması anlamına da gelir. Sahte hesaplar nedeniyle zaman zaman gerçek hesapların dikkate alınmaması ve işlem yapılmaması gibi problemler ortaya çıkabilir.

Facebook Mavi Tik
Facebook Mavi Tik

Tüm bu problemlerin önüne geçmesi açısından gerçek hesap için mavi tik sembolü oldukça önemli bir hale gelmektedir. Eğer siz de yeterince tanınmış bir kişi ya da global bir marka olduğunuzu düşünüyorsanız mavi tik başvurusu yaparak hesabınızı onaylanmış bir hesaba çevirebilirsiniz. Fakat bunun için dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta ve karşılamanız gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bahsedilen şartlar Facebook tarafından belirlenen temel gereklilik şartlarıdır. Bu şartlar arasında;

Bir kapak fotoğrafı

Bir profil fotoğradı

Facebook kurallarına uyan bir isim

Hesapta paylaşılmış içerikler

olarak sıralanabilir. Bunun yanı sıra profilinizin herkesin erişimine açık ve diğer kullanıcılar tarafından takip edilebilir olması gerekmektedir. Gerekli şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız ‘’Facebook Sayfa Doğrulama Talebi’’ formunu kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu forma profiller için bir kimlik fotoğrafı, sayfalar için de şirkete ait bir belgeyi ekleyerek hesabınızın neden doğrulanması gerektiğine dair bir kaç cümle yazmanızın ardından Facebook değerlendirme işlemine başlayacaktır. Eğer hesabınız mavi tik alma şartları ile bir uyum göstermiyorsa talebiniz doğrudan reddedilecektir. Mavi tik alma ya da hesap onaylatma başvurularının kabul edilme gibi bir garantisi yoktur. Fakat talebiniz reddedilirse 30 günün ardından tekrar başvurabilirsiniz.

Yukarıda da belirtildiği gibi herhangi bir garantisi olmayan hesap onaylatma başvurusunun başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için adımları uygularken mutlaka dikkatli olmalısınız. Yanlış bilgiler vermemeye özen göstermeli ve gerekli şartları karşıladığınız konusunda kendinizden emin olmalısınız. Aksi bir durumda yaşayacağınız 30 günlük zaman kaybı can sıkıcı olabilir. Eğer bu konuda eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız ya da bir desteğe gerek duyuyorsanız firmamız tarafından verilen danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sosyal medya alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte mavi tik nasıl alınır sorusu üzerine yoğun bir araştırma yaparak müşterilerimize gerekli destek hizmetini sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınıza onaylanmış hesap statüsü kazandırabilmek için hesap inceleme ve eksikleri giderme aşamalarının ardından hesabınızın başvuruya hazır hale gelmesini sağlıyoruz. Eğer siz de defalarca yaptığınız başvurular sonucunda reddediliyorsanız ve nerede yanlış yaptığınızı bilmiyorsanız danışmanlık hizmetimiz sayesinde gerekli tüm şartları yerine getirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte hesabınızın başvuru için uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eğer gözünüzden kaçan herhangi bir eksiklik varsa bunların giderilmesi amacıyla sizlere iletiyoruz. Tüm bu işlemlerin sonucunda hesabınızı başvuruya eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Sosyal medya konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte özgün bir çalışmanın sizi mutlu sonuca ulaştıracağının farkında ve bilincindeyiz. Tüm bu aşamalar sürecinde ekibimizle doğrudan iletişim halinde olmanızı sağlayarak yaşanacak herhangi bir sorunda yanınızda olmayı ve profesyonel hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Mavi tik işareti alabilmeniz ve onaylanmış bir hesaba ulaşabilmeniz için gerekli işlemleri tamamladıktan sonra artık siz de sosyal medya hesabı onaylı müşterilerimiz arasına girebilirsiniz. Profesyonel bir danışma hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, bugüne kadarki sayısız mutlu müşterilerimizden biri de siz olabilirsiniz.

“Facebook Mavi Tik Alma Yöntemi” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir