En İyi Gerçek Türk Takipçi Siteleri Hangileri?

Eyl 22, 2021 Instagram

En iyi gerçek Türk takipçi sağlayan sitelerinin hangiler? Bunu öğrenmeden önce Türk ve yabancı takipçi arasındaki farkın sosyal medya hesabınızı nasıl etkileyeceğini bilmek gerekir.

Instagram, bugün milyonlarca kullanıcı hesabına sahip bir sosyal medya platformudur. Ötesinde markaların milyonları bulan reklam yatırımı yaptığı bir pazarlama alandır. Bu büyük pazarlama alanında kendisine bir yer edinmek isteyen bireyler ve firmalar vardır. Bunlar takipçi sayılarını güçlendirmek amacı ile takipçi satın alma yoluna gitmektedirler. Organik takipçi edinmenin oldukça meşakkatli ve zaman alıcı bir uğraş olmasının yanında her zaman istenilen sonucu vermemesi de bireyleri ve firmaları takipçi satın almaya yönelten nedenlerden birisi olmaktadır.

Neden Takipçi Satın Alınır?

Takipçi ve beğeni sayısını artırmak sosyal medyada güçlü bir başlangıç yapmak isteyenler ne yapar? Tabi ki tercihini takipçi satın alma sitelerinden yana kullanıyorlar. Bugün sayı itibari ile yüzleri hatta binleri bulan bu sitelere nasıl güvenebiliriz?. Bu derece yoğun bir işleyişin hüküm sürdüğü takipçi satın alma sektörü ne kadar güvenilir? En iyi gerçek Türk takipçi satın alma siteleri büyük önem arz etmektedir. Kullanıcılar, yalnızca takipçi satın almakla firmalar ise sadece takipçi satmak ile bu işlerden kurtulamıyorlar.

Artık bireyler ve firmalar, satın aldıkları takipçilerin Türk takipçi, kalıcı takipçi, düşmeyen takipçi, gerçek takipçi gibi özelliklere sahip olmasını istedikleri gibi takipçi satışı gerçekleştiren firmalar da sektörün bu taleplerini çekiliş ile takipçi kazandırma vb. yollar ile karşılamaya çalışmaktadır. Bugün herkesin üzerinde hemfikir olduğu bir gerçek vardır ki kimse bot ya da yapay takipçiler ile bir etkileşim alamayacağını bu tür takipçilerin sayıdan daha fazla bir anlamı olmayacağının farkında.

En İyi Gerçek Türk Takipçi Sitelerini Nasıl Seçebiliriz?

Peki, takipçi satın alabileceğimiz en iyi gerçek Türk takipçi siteleri hangileri? İşte bu soruya verilebilecek net bir cevap bulunmamakta, takipçi satın alma sektörü içerisinde pek çok değişkeni aynı anda barındıran bir sektör olduğu için en iyi denildiği zaman kesin bir adres vermek mümkün olmamaktadır. Bireyler ya da firmalar yapacakları küçük araştırmalar ile kendileri açısından en iyi olan takipçi satın alma sitelerini kolaylıkla bulabileceklerdir. Ajans PR Medya üzerinden yapılan siparişlerde gerçek, organik Türk takipçi kazanabilirsiniz. Fenomen sitelerde yapılan çekilişlerden edinilen takipçilerde düşüşün minimum olacağının garantisini veriyoruz.

Organik Türk gerçek takipçi satın alma ile ilgili izlemeniz gereken yollar kısaca şu şekilde sıralanabilir:

Öncelikle siteyi bir inceleyin zira bazı siteler arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için arama motorları için bir tasarım yapmakta, site baştan aşağı birbiri ile alakasız ve anlamsız anahtar kelimeler ile doldurulmakta ve herhangi bir iletişim numarası da yer almamaktadır.

Takipçi satın ama sitelerinin paketleri titizlikle incelenmeli, takipçilerin tamamının Türk takipçi olarak verileceğinden emin olunmalıdır. Çünkü bazı sitelerin her ne kadar Türk takipçi paketleri sunulsa da %80 Türk %20 yabancı vb. oranlarda takipçi sattıkları bilinmektedir. Yabancı bir takipçinin hesabınız ile etkileşime girmesi düşük bir ihtimal olduğundan bu tarz sitelerden ve paket içeriklerinden de uzak durulmalıdır.

Takipçi satın almayı düşündüğünüz siteler hakkında, farklı forum sitelerinde ve şikâyet sitelerinde bir araştırma yapmanız site hakkında bir fikir edinmeniz açısından faydalı olacaktır.

Bir site hakkında en iyi fikri daha önce o site ile çalışmış bireyler ya da firmalar verebileceği için çalışmayı düşündüğünüz siteler ile daha önce çalışanların vereceği fikirler büyük oranda önem taşımaktadır.

Bir takipçi satın alma sitesinin güvenilirliğini ortaya koyan bir başka faktör fiyat politikasıdır. Piyasa ortalamalarının altında fiyatlar ile hizmet sunan firmaların gerçekten istenilen nitelikteki takipçileri sağlayıp sağlayamayacakları, takipçi kayıplarını telafi edip edemeyecekleri konusunda şüphe duyulmalıdır.

Yüzlerce belki de binlerce takipçi satın alma sitesi arasından en iyi gerçek Türk takipçi siteleri hangileri? Sorusuna cevap aradığımız bu yazımızda özet olarak bu sorunun net bir cevabı olmadığını dolaysı ile herhangi bir site adı tavsiye edemeyeceğimizi belirtmek uygun olur.

Ajans PR Medya’da organik çekiliş takipçisi ve organik beğeni fiyatları için tıklayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir