Çekiliş Instagram Takipçi Nasıl Alınır?

Oca 5, 2023 Instagram

Çekiliş Instagram takipçisi kazanma uygulaması, organik ya da bot takipçi satın alınmasından farklı bir uygulamadır. Genel uygulama, bu işler için aracılık yapan çeşitli internet sitelerinden istediğiniz takipçi sayısını içeren paketi satın alarak Instagram kullanıcı adınızı ilgili siteye bildirmektir.

Bu adımı tamamladıktan sonra ilgili site, takipçi sayınızı ve talep ettiğiniz takipçi sayısını göz önünde bulundurarak bünyesinde bulunan hesaplardan uygun olan bir ya da bir kaçının üzerinden bir çekiliş kampanyası başlatıyor. Tabi çekiliş şartlarından birisi de sizin hesabınızın da takip edilmesi.

Böylelikle çekilişin başlaması ile birlikte organik takipçi akışı da başlamış oluyor ve siz hiçbir işe karışmadan takipçi sayınızı arttırmış oluyorsunuz. Kısaca yukarıdaki şekilde özetlemeye çalıştığımız işlemlerin detayına girecek olursak:

Çekiliş Yoluyla Instagram Organik Takipçi Satın Almak Ne Demek?

Instagram hesaplarını doğal yollar ile büyütmek isteyen herkes için en iyi alternatiflerden birisi olan Instagram takipçi çekiliş satın alma işlemi, Instagram’daki yüksek takipçili hesaplar üzerinden gerçekleştirilen işlemler vasıtası ile güvenilir ve kaliteli bir takipçi yükselişi sağlayan bir işlemdir.

Instagram Organik Takipçi Satın Al

Tamamen doğal yollar ile gerçekleştirildiğinden hesabınıza herhangi bir zararı bulunmamakla birlikte bilakis fayda da sağlamaktadır. İşin özü, takipçi satan sitelerin bünyelerinde bulunan yüksek takipçili hesaplardan hesaplarınıza takipçi yönlendirilmesinin yapılmasıdır. Bu hizmetin tercih edilmesi ile yerli takipçiler vasıtası ile etkileşiminizi artırmanız mümkün olmaktadır.

Instagram Takipçi Çekilişi Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

Oldukça basit bir işlem olan çekiliş Instagram takipçi satın alma işleminde tek yapmanız gereken istediğiniz takipçi sayısını içeren paketi satın almak ve arkanıza yaslanıp beklemek.

Gereken bütün işlemler ilgili site tarafından gerçekleştirilecektir. Öncelikle kullanıcı adınız kontrol edilerek, bir yanlışlık olması durumunda ya da hesabınızın gizli olması durumunda sizinle iletişime geçilerek durum düzeltilir. Herhangi bir sorun olmaması durumunda müşteri hesabı, sitede bulunan en uygun hesap ile eşleştirilerek çekiliş için sıraya alınır.

Genel olarak sıraya alınan hesaplar 12- 24 saat içerisinde çekilişe alınarak takipçi akışı başlatılır. Talep edilen takipçi sayısına göre bir ya da birkaç çekiliş ile takipçi sayısı tamamlanır.

Organik Instagram Takipçi Satın Almak Güvenilir mi?

Gerçekleştirilen işlemlerin tamamen doğal olması nedeni ile yapay ve hesabınıza zarar verecek herhangi bir uygulamadan kaçınılmaktadır. Büyük hesapların, müşteri hesaplarını etiketlemesi ya da takip edilmesini istemesi yolu ile gerçekleştirilen uygulama tamamen organik ve etkileşimi artırıcı olduğundan oldukça güvenilirdir.

Takipçi Çekilişine Katılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Instagram’da birbirine benzeyen pek çok kullanıcı olduğu için kullanıcı adının doğru yazılması ve gizli hesaplara işlem yapılamadığı için hesabın gizli olmaması önem taşımaktadır. Şirketler Instagram kurallarını ihlal eden hesaplar için çekiliş düzenlemediği için hesabın Instagram kurallarını ihlal etmediğinden emin olunması gerekir. Ayrıca çekiliş başladıktan sonra hesabın gizli hesap yapılması işlemlerin yarım kalmasına sebep olacaktır.

Çekiliş ile Satın Aldığımız Takipçiler Gerçek Kişiler mi?

Çekiliş takipçi Instagram kazanmak için yapılan çekilişlere katılanlar gerçek mi? Diye bir soru akla gelebilir. Evet! Gerçek hesaplar tarafından organik takipçilerin hesabınıza yönlendirilmesi ile oluşturulan takipçileriniz gerçek kişilerden oluşmaktadır.

Herhangi bir program ile bot ya da yapay takipçi vb. uygulamaların kullanılması kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu tür çekilişlerde şansını artırmak için birden fazla hesap ile çekilişe katılanlar olmakla birlikte hepsi de gerçek kişilerdir.

Çekilişle Alınan Organik Takipçiler Takipten Çıkar mı?

Çekilişe katılarak Instagram takipçi kazanmak nasıl oluyor, organik takipçi satın alma sürecinde gerçekleştirilen tüm bu işlemlerin ardından tamamen organik takipçilere sahip olursunuz. Ancak her hesapta olduğu gibi hesabınıza ilgi duymayan ve bu sebeple takibi bırakanlar da olması muhtemeldir.

Yerli takipçide genel olarak aşırı düşme ve silinme gibi olaylar ile karşılaşılmamaktadır. Her ne kadar bir miktar takipçi azalsa da kalanlar sürekli takipçiniz olmaktadırlar. Gerçekleştirilen çekilişte müşteri hesabına ilginin az olması ya da gelen takipçinin %40 , %50 gibi bir kısmının takibi bırakması nedeni ile ilgili şirketler bir defaya mahsus telafi imkânı tanımaktadırlar.

Mavitik.net tarafından yapılan çekilişlerde takibi bırakmama koşulu ile çekilişe katılım sağlandığından, organik takipçilerinizde düşüş minimum seviyede kalır. Çekilişe katılarak organik takipçi kazanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir