Ajans PR ile %100 garantili mavi tik nasıl alınır?

Haz 10, 2020 Instagram
Ajans PR mavi tik instagram

Mavitik.net’in de bağlı olduğu Ajans PR ile siz de garantili olarak instagram hesaplarınızı onaylatabilirsiniz. Peki, %100 garantili mavi tik nasıl alınır? Instagram mavi tik ile ilgili detaylı açıklamalarımızı okuduktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram garantili mavi tik nasıl alınır?

Öncelikle kurallara uygun, telifli eser yayınlanmayan, başka kişi ya da kurumların taklit etmeyen bir instagram hesabınız olmalı. Instagram hesap onayı için bir diğer önemli nokta da bütçenizin yeterli olması. Ajans PR garantili hesap onayı için toplamda 12 bin TL talep ediyor. Ödemeyi 2500+2500+2500+2500+2000 şeklinde 5 taksit olarak yapıyorsunuz.

Garantili mavi tik çalışma süreci ve ödeme takvimi

  1. Etap çalışma öncesinde 2500 TL ödeme
  2. Etap çalışma öncesinde 2500 TL ödeme
  3. Etap çalışma öncesinde 2500 TL ödeme
  4. Etap çalışma öncesinde 2500 TL ödeme
  5. Hesap onayı için başvuru ve onay sonrasında 2000 TL ödeme yapılarak süreç tamamlanır.

Çalışmaya başlandıktan sonra siz ya da markanız ile ilgili 7-10 gün ara ile (Ödemeleri 7 ya da 10 günde bir yapılan çalışmaya başlamadan yapıyorsunuz.) 4 kez ulusal ajanslarda ve ulusal haber sitelerinde (İçinde Hürriyet, Milliyet, Sabah, Haberler, Sondakika, Timetürk, İHA, Habertürk gibi ulusal sitelerinde de olduğu 100’den fazla site) haberinizi yayınlıyoruz. 4. çalışmanın ardından hesap onayı için başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Yapılan başvurunun ardından hesabınız onaylandığında 5. taksit olan 2000 TL’yi de ödeyerek toplamda 12000 TL’ye hesabınızı garantili olarak onaylamış ve hesabınıza mavi tik almış oluyoruz.

Instagram garantili mavi tik nasıl alınır sorusunun yanıtını hala alamadıysanız yorum bölümünden ya da diğer iletişim yollarından bize yazarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

instagram mavi tik ajans
Instagram garantili mavi tik nasıl alınır

Garantili mavi tik çalışmasında onay alınamazsa süreç nasıl işliyor?

Yaptığımız çalışma garantili de olsa bazı hesapların spam durumlarından ya da daha farklı nedenlerden dolayı hesap onayları gerçekleşmeyebiliyor ve hesaba mavi tik alamayabiliyoruz. Bu durumda para iadesi oluyor mu? Ajans PR olarak bu gibi durumlarda müşterimizin ve firmamızın en az etkileneceği şekilde bir yol izliyoruz.

Müşterinin talebine göre çalışmayı bir ay daha sürdürüp hesap onayı için ek süre isteyebildiğimiz gibi, bu çalışmayı müşterinin isteği doğrultusunda sonlandırabiliyoruz da.

Normalde yaptığımız çalışmalar için aldığımız toplam ödemenin 5 bin TL’sini iade ediyoruz. Bu durumda 10 bin TL’lik medya çalışmamızı 7 Bin TL’ye yaptırmış olduğunuzdan hesabınız onaylanmamış bile olsa 100’den fazla haber sitesinde haberleriniz yer bulmuş oluyor.

Not: 30 binden az takipçisi olan ya da sadece bot takipçisi olan hesaplar için garantili çalışmamız yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir