24 Saat Sonra da Instagram Hikayenizi Kimin Görüntülediğini Görün

Ara 18, 2020 Instagram
24 Saat Sonra da Instagram Hikayenizi Kimin Görüntülediğini Görün

24 saat sonra Instagram hikayenizi kimin görüntülediğini nasıl göreceğiniz konusunda eksiksiz bir kılavuzdur. Instagram vurgulamalarınızı kimin görüntülediğini görmek için kullanabileceğiniz stratejilerin aynısı.

Öyleyse, Instagram hikayenizi süresi dolduktan sonra kimin görüntülediğini görmek istiyorsanız, bu kılavuzu seveceksiniz.

Instagram Hikayenizi Kim Görüntüledi

Instagram milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor, herkes bu sosyal medya platformuna bağımlı hale geliyor ve popülaritesi gün geçtikçe artıyor.

Kullanıcılarına sayısız özellik sunar ve öne çıkan hikaye ve hikayeler bunlardan biridir. Öne Çıkanlar, bir hikayenin varsayılan 24 saatlik kullanım süresinin sona ermesinden sonra yanınızda tutmaya karar verdiğiniz Instagram hikayenizin küçük bir parçasıdır. Öne çıkanlar, siz onları silene kadar profilinizde görünür.

Önemli Noktalar ve Hikayeler arasında karıştırmayın, bunlar birbiriyle ilgilidir ancak tamamen farklıdır. Öne çıkanlar hikayelerin bir parçasıdır. Önce hikayeler oluşturmanız gerekir, sonra bunları yalnızca Öne Çıkanlar olarak kaydedersiniz.

Instagram’daki Öne Çıkanlar özelliği, en sevdiğiniz hikayeleri arşivlemenize ve ayrıca 24 saat sonra Instagram hikayenizi görüntüleyen kişilerin bir listesini sağlamanıza olanak tanır.

Önemli Noktalar’ı, geçmişte yayınladığınız en sevdiğiniz ve en popüler hikayeleri ve olduklarından daha popüler olmayı hak ettiğini düşündüğünüz hikayeleri kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Instagram hesabını, ürün ve hizmetlerini kalıcı olarak profillerinde tanıtmak için ticari amaçla kullanan kişiler.

Öne çıkanlar arşiv öykülerinden oluşturulur, Öne Çıkanlar oluşturmak için arşivdeki öykülerinizden bazılarına ihtiyacınız olması gerekir. Bu, Instagram tarafından sağlanan dahili bir özelliktir ve bu özelliği açmak oldukça basittir.

24 Saat Sonra da Instagram Hikayenizi Kimin Görüntülediğini Görün

İşte bunu yapmak için izleyebileceğiniz adımlar:

Arşiv Özelliği Nasıl Etkinleştirilir?

İlk önce profil simgenize tıklayarak profil bölümüne gidin.

Sağ üst köşedeki üç yatay çizgili simgeye dokunun.

Sağ tarafta bir menü açılacak ve ayarlar sekmesini seçecektir.

Gizlilik’e gidin ve hikaye seçeneğini seçin.

Arşive Kaydet’i bulun, etkinleştirin.

Bu özellik etkinleştirildiğinde Instagram hikayelerinizi arşivlemeye başladı. Profilinizde gizli tutuldukları için takipçileriniz tarafından görülmezler, uygulamada onlara yalnızca siz erişebilirsiniz.

24 Saat Sonra Instagram Hikayenize Kim Baktı?

24 saat sonra hikayenizi kimin görüntülediğini veya hikayenin kaybolduğunu görmek için Instagram’ı açın ve Arşiv sayfasına gidin. Hikayeyi seçin ve aşağıdan yukarıya doğru kaydırın. İşte bu, 24 saat sonra hikaye izleyicilerinizin bir listesini burada göreceksiniz.

Instagram hesabını iş amaçlı kullanıyorsanız, özellikle ürün reklamlarınız için olduğu için Öne Çıkanlar’daki görüntüleme sayısının ne olduğunu bilmek istersiniz.

Bir hikayeden Öne Çıkanlar oluşturduğunuzda, Vurgu ayrıca o hikayenin izlenme sayısını da içerir. Vurgu oluşturulduktan sonra herhangi bir yeni görünüm mevcut görünüm sayısına eklenir.

Bu sayıya, kullanıcı hesabı başına yalnızca bir kayıt kaydedilir; bu, birinin Öne Çıkanlar’ınızı kaç kez görüntülediğini bulamayacağınız anlamına gelir. Buna göre, aynı profilden yeni bir görünüm için yeni bir sayı almayacaksınız.

İnsan doğasının önerdiği gibi, hepimiz başkalarının bizim hakkımızda ne düşündüğünü merak ediyoruz, benzer şekilde sosyal medya platformlarında da herkes son zamanlarda profilinizi kimin görüntülediğini merak ediyor. Bunun için Instagram uygulaması tarafından sağlanan dahili bir özellik vardır.

Instagram Hikayenizin Önemli Anlarını Kimin Görüntülediğini Görün

Instagram hikayenizin önemli noktalarını kimin görüntülediğini öğrenmek için profil bölümüne gidin.

İzlenme sayısını öğrenmek istediğiniz Vurgulamaya dokunun.

Gören” düğmesine tıklayın.

Burada, hikayenizin vurgulandığını gören kişilerin bir listesini görebilirsiniz.

Belirli bir kullanıcının vurgulamasını gizleme seçeneğiniz de olabilir.

Gizlilik ayarlarını değiştirerek bunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir